Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Israel Adesanya se chystá zničit “nasypanou opici” Costu

Israel Adesanya se chystá zničit “nasypanou opici” Costu

Jedním z aktuálně nejočekávanějších UFC zápasů je titulová bitva v rámci střední váhy Israel Adesayna vs Paulo Costa. Oba borci se měli potkat už na začátku roku, ale Paulo Costa si bohužel poranil biceps, což si vyžádalo nutnou pauzu, takže dostal šanci nestárnoucí veterán Yoel Romero. Nyní by však souboji nic nemělo stát v cestě. Soudě dle vyjádření obou hlavních protagonistů nás čeká extrémně zajímavá podívaná. Costa totiž několikrát mluvil o tom, že Adesanyu doslova zabije. Ten nyní kontroval a slíbil, že se hodlá předvést ve velkém stylu.

Čeká nás největší UFC bitva v historii střední váhy?

“Tenhle zápas je o mně. Další zápas je o mně a ne o Costovi nebo komkoliv jiném. Hodlám předvést své kvality. Po posledním zápase mám před sebou velkou výzvu, na kterou se moc těším. Bude zábava,” uvědomuje si Adesanya, že se mu minulý zápas moc nepovedl. Před soubojem s Romerem šampion sliboval, že nestárnoucího Kubánce jako první UFC bojovník ukončí, ale nakonec se mu to nepovedlo. Naopak z toho byl jeden z nejopatrnějších titulových duelů, které jsme kdy viděli.

“Okolnosti jsou perfektní, což se mi líbí,” pokračoval Israel Adesanya. “Je dobře, že vypadá jako nasypaná opice nebo zlý Ivan Drago. Zápas tedy bude o tom, že hubený borec půjde do boje a nakope tomu většímu zadek. Bude to skvělé. Všechno, co před zápasem říkal, se mu vrátí i s úroky. Po zápase dostane všechno sežrat. To vám garantuju.”

Teď už je tedy jen otázkou, na kdy vedení organizace UFC souboj domluví. Costa totiž na posledních snímcích vypadá skutečně obrovsky, takže mu možná bude nějakou dobu trvat, než bude schopen splnit limit pro titulový zápas ve střední váze. Ideální by bylo kdyby se oba neporažení borci utkali na UFC ostrově, který byl měl odstartovat v průběhu července a poté nějakou dobu hostit celou řadu zajímavých turnajů.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *