Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Chci ho ztrestat za kecy,“ říká o dalším soupeři Karlos Vémola

„Chci ho ztrestat za kecy,“ říká o dalším soupeři Karlos Vémola

Karlos Vémola sice o listopadového turnaje OKTAGON 15 vyhlíží odvetu s Attilou Véghem, ale tu bohužel jen tak nedostane. Vítěz Zápasu století totiž nedávno oznámil, že ho příští rok čeká zápas v boxu, takže na odvetu dojde nejdříve v druhé polovině roku 2021. Vémola se tak zatím musí poohlédnout po jiném soupeři, s čímž očividně nemá problém. Naopak má v hlavě jasné jméno, proti kterému chce nastoupit.

Karlos Vémola také zamíří do boxerského ringu?

Karlos věří, že by se do oktagonu mohl vrátit někdy v průběhu srpna nebo září. „Všichni bychom si přáli, aby to bylo co nejdříve. Nikdo ale ještě jistě neví, kdy to bude. Doufám, že k tomu dojde v srpnu nebo září. A vzhledem k tomu, že hranice nebudou asi ještě úplně otevřené, tak jediný, koho chci aktuálně ztrestat za kecy, je Baba Jaga,“ prozradil Vémola pro server iSport.cz.

Moc lidí sice nevěřilo, že tento duel uvidíme, protože ze sportovního hlediska v tuto chvíli moc nedává smysl, ale Mikuláškův neúnavný trashtalk očividně odvedl svou práci a Terminátora dostatečně naštval, „Bylo toho přes internet hodně. On je prostě blázen. V některých komentářích zmiňoval, že boxuju jako jeho sestřenice. Ale to mě nedokáže rozházet. Spíš mi vadí, že tvrdí, že se mnou určitě jedno kolo vydrží. To je opravdu skvělá mentalita, jít se mnou do zápasu, aby přežil jedno kolo. Ale já mu zase garantuji, že jedno kolo nepřežije. Udělám z něj příklad. Momentálně mě nikdo na československé scéně nenapadá. On si o to tak dlouho koledoval, tak dlouho si o to říkal, že kdo chce kam, pomozme mu tam. Proto jsem Ondrovi říkal, že to žrádlo musí lvům předhodit, abych se znovu rozzápasil, naladil se na vítěznou vlnu a pak můžeme dělat další veliké věci.“

Vémola už se svým plánem seznámil i promotéra Ondřeje Novotného, který nemá moc důvodů, proč tento duel neuspořádat, „Bude mým dalším soupeřem, jestli chtějí, abych nastoupil. Doufám, že s tím Ondra počítá a měl by s tím počítat hlavně Baba Jaga, protože já ho do té klece dostanu.“

O další bitvě Karlose Vémoly je tak víceméně jasno. Tedy pokud Mikulášek nabídku na zápas přijme, což se dá očekávat, že ano a s velkou radostí.

Zdroj: Vémola: Konečný mluví o zápase, který nebude. Box? Možná s Marpem

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *