Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Tušil jsem, že nenastoupí,“ říká o původním soupeři Vlasto Čepo

„Tušil jsem, že nenastoupí,“ říká o původním soupeři Vlasto Čepo

Bývalý boxer a nyní zápasník MMA Vlasto Čepo se na turnaji OKTAGON UNDERGROUND blýskl parádní přestřelkou v postoji s Patrikem Jevickým. Za necelé dvě minuty prvního kola odcházel Čepo jako vítěz. My jsme se ho nyní zeptali na pár otázek.

Jozef Wittner vysvětlil absenci na posledním turnaji

Ty jsi měl na 25.4 domluvený zápas s Hromekem na OKTAGON Prime 4, ale víc jak měsíc před zápasem přišlo zrušení akcí a nemohlo se trénovat v gymech. Jak si prožíval toto období a jak probíhala příprava na OKTAGON UNDERGROUND?

Zápas s Danom bol dohodnuty, no zatial sa to presuva na neznámy datum, dalej to platí. Toto obdobie ma nijak neobmedzilo trenoval som aj nadalej kazdy den, len som nemal tu moznost sparingov. Inak vsetko ostatne som robil, silu, potom kondiciu, a z trenerom sme drilovali veci co potrebujeme.

Původně jsi se měl utkat s Viszlayem. Ten však tři dny před zápasem odstoupil. Jaký na to máš názor a hrála pro tebe tato změna nějakou větší roli, co se týče taktiky?

Mal som nastupit z Kulturistom ale presne 3 dni pred zápasom odvolal. Názor mam na to taký, že uz druhý krat sa mi vyhol, raz sme mali spolu mat ešte amaterský zápas ja som este len zacinal s MMA a ponukli mi jeho ja som bez vahania ponuku prijal no on nie a mal nejake pripomienky ja moju adresu. Potom nam to osud doprial na Oktagon Underground, ale tusil som ze nenastupi a nakoniec to tak aj bolo. Ja pojdem z kým kolvek, takže som len čakal, koho najdu v to so dufal a podarilo sa, trochu sme zmenili gameplan, ktorý som ajtak nedodrzal, co ste mohli vidiet (haha).

Vlasto Čepo

Nakonec se proti tobě postavil Patrik Jevický, kterého si dokázal porazit po třech počítáních za necelé dvě minuty. Jak bys ohodnotil tento zápas a tyto speciální UDG pravidla?

Presne tak, Jevicky je real underground fighter, bez vahania zapas zobral, za to mu dakujem. Pobili sme sa ako chlapi, podali si ruku a ukazali sme divakom co chceli vidiet. Po technickej stranke nic moc, ale niekedy sa musis prisposobit situacii a ides. V tej prestrelke som si veril, citil som sa tam ok.

Za dva týdny tě v semifinále čeká Erik Tlkanec. Jak hodnotíš jeho zápas s Križanem a co od zápasu očekáváš? V čem myslíš, že by mohla být tvoje výhoda proti Erikovi?

Ano o 2 tyždne zápas s Erikom, podla mna urobili pekný zápas, mladý Križan ukázal srdce, podostaval dost no. Snažil sa aj udret a Erik ho porazil z prehladom. Každý budeme mať nějake svoje výhody v tom zápase, mne viac sedi tento styl, ako jemu si myslim. On je skušeneší boxer já som skusenejsi bitkar.

Jak bude probíhat příprava, na kterou máš pouze dva týdny?

Priprava pokračuje ďalej, klasicky to nehám na trénera, co povie to budem robit, kedže mu verim na 100%.

Jaké pro tebe bude zápasit na stejném turnaji, jako tvoje snoubenka Lucia Krajčovič, kterou čeká také první zápas pod UDG pravidly?

Bude to zaujimavé. Teraz vam to neviem povedat, lebo zatial sme nemali na spoločnom turnaji zápas, len po jednom. Ked som v rohu na jej zápasoch, tak to neni moc prijemne, tak uvidime nejak za stym popasujeme a verim, že dotiahneme obaja do vitazneho konca.

Co bys vzkázal všem fanouškům?

Fanušikom chcem poďakovat za množstvo sprav a za podporu vazim si každeho a vam taktiež.

Autor: Tadeáš Vavroch

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *