Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Karlos Vémola také zamíří do boxerského ringu?

Karlos Vémola také zamíří do boxerského ringu?

Vítěz Zápasu století Attila Végh nedávno fanoušky informoval, že jeho další zápas proběhne v boxerském ringu. Mimo jiné tak potvrdil, že se případné odvety s Vémolou nedočkáme dřív, než v druhé polovině příštího roku. I Karlos Vémola však nyní dostal nabídku na boxerský zápas.

Karlos Vémola reaguje na překvapivý zápas Attily Végha

Bývalý mistr světa v boxu Lukáš Konečný totiž v Ústní nad Labem připravuje speciální akci, která by nabídla zápasy, ale i různá hudební vystoupení. V rámci exhibičních zápasů by chtěl změřit síly se známými tvářemi, které už i oslovil. „Marpo je v řešení, Rytmus do toho nechce jít, toho jsem nepřekecal. U Jakuba Štáfka záleží na jeho programu, má mi dát vědět každým dnem, pak ještě řeším Karlose Vémolu, se kterým bych šel exhibiční zápas,“ prozradil Konečný pro server Sport.cz.

Karlos Vémola samozřejmě pomýšlí hlavně na návrat do oktagonu, kde chce začít cestu za odvetou s Attilou, ale možná by si na exhibici pro dobrou věc čas našel, „On řeší jiný zápas a za jiné peníze, tohle bude charita, rozumím, že má svoji kariéru, ale jsme ve spojení, uvidíme. Věřím, že to je reálný. Nevím, kolik váží. Když bych se snažil, dokážu se vykrmit, ale radši bych chtěl trochu vypadat. Normálně mám 85 kilo, pokud se dohodneme, my rozhodně nebudeme řešit váhu. Já po něm nemůžu chtít, aby hubnul do exhibice se mnou. Budu rád, když se dohodneme na podmínkách a uděláme lidem radost.“

Akce by se mohla uskutečnit někdy na přelomu srpna a září v ústeckém letním kině. „Ano, chci tam uspořádat takové sportovně-kulturní odpoledne a večer, aby si to prostě užili všichni. Odstartovat třeba už ve dvě odpoledne a po určitých blocích střídat boxerské duely a hudební vystoupení. Mít tam také prostory pro děti, které by si mohly vyzkoušet box a podobné věci,“ naznačil Konečný pro server Profiboxng.cz.

Uvidíme tedy, zda se akci skutečně povede zrealizovat a zda se na ní objeví i Terminátor Karlos Vémola, který by určitě přitáhl hodně potřebné pozornosti.

Zdroj: Konečný chystá velkou akci. Chce zápas s Vémolou. Kdo může ještě boxovat?Letní kino v Ústí: Konečný vs. Vémola? A možná také ‚Řeporyjec‘ Novotný vs. Foldyna

Úvodní foto via Pavel Mazáč / Sport

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *