Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Čeká nás největší UFC bitva v historii střední váhy?

Čeká nás největší UFC bitva v historii střední váhy?

Čeká nás v rámci UFC největší bitva v historii střední váhy? Je to dost možné. Dalším titulovým zápasem by totiž měl být souboj dvou neporažených borců Israel Adesanya vs Paulo Costa. Na jedné straně obrovské zkušenosti a elitní postoj a na té druhé drtivá síla. Kdo odejde jako vítěz a kdo si připíše první hořkou prohru profesionální MMA kariéry?

Triple C Henry Cejudo se rozloučil s UFC

“Souboj Paulo Costa vs Israel Adesanya bude největším soubojem v historii střední váhy. Ti dva se totiž nesnáší a jdou si po krku. Když jsme byli na turnaji UFC 243, tak Adesanya nazval Costu Rickym Martinem. On skutečně vypadá jako Ricky Martin, ale trefuje tvrdě jako Mike Tyson. Adesanya vstoupí do klece, ale už z ní nevyleze. Costa ho vymaže,” věří Costův trenér Eric Albarracin. Ten je sice malý vzrůstem, ale jinak je to pan trenér. Byl to právě on, kdo dovedl Henryho Cejuda k zisku dvou UFC titulů. Podobný kousek se mu pak podařil i v rámci organizace Bellator s bojovníkem Patríciem Freirem.

“Paulo Costa musí hodně shazovat. Umím si tedy představit, že přestoupí do polo-těžké váhy, kde se stane mým dalším dvojnásobným šampionem,” předpovídá trenér. O podobném plánu nedávno mluvil i sám Costa. Ten je pověstný tím, že se svou váhou umí skvěle pracovat. V den vážení splní limit 185 liber, ale další den před zápasem může klidně vážit až 214 liber. Polo-těžká váha by tak pro něj nemusela být problém. Otázkou je, zda by se v ní dokázal prosadit tak, jako se mu to daří ve střední váze.

MMA Shorties Fantasy League

Albarracin si dokonce dokáže představit ideální startovku, “Hlavním zápasem by byl duel Costa vs Adesanya a hlavním před-zápasem souboj Volkanovski vs Zombie. Takto bychom měli šanci smáznout celý tým najednou.”

Zní to rozhodně moc dobře. Teď už musíme jen počkat, až UFC titulový zápas skutečně domluví. Nabízí se, že by se mohl odehrát na UFC ostrově, který by se měl rozjet někdy v druhé polovině června, ale to zatím nebylo potvrzeno.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *