Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Organizace KSW má novou posilu! OKTAGON šampiona

Organizace KSW má novou posilu! OKTAGON šampiona

Polská organizace KSW se před malou chvílí pochlubila novou akvizicí. Její řady totiž posílí neporažený Mateusz Legierski, který je aktuálně šampionem lehké váhy organizace OKTAGON MMA. Podle informací, které máme přímo od zástupce KSW, budou obě organizace Legierskiho “sdílet”, takže ho uvidíme v Polsku, ale stále i na CZ/SK scéně, kde si vyhlédl hned několik soupeřů.

Khabib Nurmagomedov znovu pohotově „utřel“ Conora

“Šampion organizace OKTAGON Mateusz Legierski je skvělou posilou pro KSW. Jsem rád, že ho u nás mohu přivítat. Budeme ho sdílet společně s organizací OKTAGON MMA. Pavol a Ondřej dělají úžasné věci. Jejich turnaje vypadají hodně speciálně. Oceňuji, co udělali pro MMA v Čechách a na Slovensku. Je mi ctí, že s nimi mohu spolupracovat. Naše lehká váha nabízí jména, jako je Norman Parke, Mateusz Gamrot, Marcin Wrzosek a mnoho mnoho dalších. Jsem si jistý, že Legierski bude v celé divizi klíčovým bojovníkem,” nabídl majitel KSW Martin Lewandovski vyjádření pro MMA Shorties.

Legierski tak nyní bude mít možnost posunout svou kariéru na další úroveň. Navíc asi nebude mít nouzi o zápasy. Když se totiž nějakou dobu nic nebude nabízet v OKTAGONu, tak si může dát zápas v KSW a naopak. To polský borec určitě uvítá. V poslední době totiž vyzval hned celou řadu bojovníků a opakovaně žádal o zápas, který je však za aktuální situace těžké doručit.

Ani KSW prý pro Mateusze zatím žádný konkrétní zápas nemá, ale až se rozběhnou turnaje, tak asi nebude problém nějaký domluvit. Legierski zatím nastoupil do celkem 6 zápasů s tím, že všechny vyhrál. Pět jich dokázal ukončit před limitem. V posledním zápase navíc ukázal, že to není jen bojovník prvních kol. Se Štrbákem se totiž bil celých 5 kol a nedá se říct, že by v šampionských kolech nějak výrazně vadnul, což se původně čekalo. Rozhodně se nyní můžeme těšit, že Mateusze uvidíme v oktagonu hodně často.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

9 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *