Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Novotný naznačil, kdy čekat případnou odvetu Végh vs Vémola 2

Novotný naznačil, kdy čekat případnou odvetu Végh vs Vémola 2

Promotér a spolu-majitel organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný nabídl střízlivý odhad ohledně toho, kdy bychom se mohli dočkat odvety Végh vs Vémola 2. O tu stojí hlavně Karlos Vémola, který chce odčinit tvrdou prohru, i část MMA komunity. Jasné je, že tento rok to určitě nebude. Attila Végh totiž oznámil, že ho v příštím roce čeká vstup do profesionálního ringu, o čemž prý dlouho snil a nyní se mu to splní.

http://139.162.132.153/index.php/2020/05/22/karlos-vemola-reaguje-na-prekvapivy-zapas-attily-vegha/

„Attila si chtěl zkusit profesionální box, byl to jeho cíl a sen. Myslím si, že jeho další zápas v MMA je reálný v létě, na podzim 2021,“ prozradil Novotný pro server Sport.cz. „Vychází to velmi dobře. Karlos nebude zápasit dřív než na konci léta, spíš později. On je bojovník, kterého nejde vypustit bez diváků, a tím pádem se bavíme o deseti měsících, což vychází, jak jsme si řekli, aby vyhrál dva, tři zápasy, aby to mělo zase smysl. Attila se chce věnovat dítěti, pro něj je box jednodušší, nejde o takové odříkání, je to lehčí sport, nemusí řešit tolik váhu.“

S ohledem na koronavirovou pandemii a s ní spojená bezpečnostní opatření musela organizace OKTAGON MMA značně změnit své plány. První velký turnaj za přítomnosti diváků, kterým je akce OKTAGON 16, je tak nyní naplánovaný až na začátek září. Sice se stále spekuluje o možné červencové Štvanici, ale s ohledem na současný vývoj to zatím bohužel moc nevypadá.

Karlos Vémola se tak vrátí zpět do boje nejspíš na podzim, na kdy organizace, pokud to situace umožní, chystá hned několik turnajů. Terminátor tak má dostatek času na to, aby dal své operované rameno do pořádku a připravil se na další bitvu. Soupeře zatím samozřejmě těžko předjímat, ale nabízí se například vítěz duelu Siwy vs Ďatelinka, Jeremy Kimball, Timo Feucht nebo stále se ozývající Vašek Mikulášek aka Baba Jaga. O zábavu tak během Attilovy MMA neaktivity bude mít Karlos rozhodně postaráno.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *