Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Je to gangster,“ velebí Daniel Cormier svého rivala

„Je to gangster,“ velebí Daniel Cormier svého rivala

Bývalý dvojnásobný šampion Daniel Cormier se rozpovídal o bitvě, o které se v poslední době hodně spekuluje. Vypadá to totiž, že bychom se s trochou štěstí mohli dočkat duelu Jon Jones vs Francis Ngannou. Před časem by byl podobný souboj asi nemyslitelný, ale Jones má očividně zájem o přestup do těžké váhy, kde by chtěl změřit síly právě s rozjetým bijcem.

http://139.162.132.153/index.php/2020/05/21/dana-white-prosi-tysona-aby-se-nevracel-do-boje/

„Upřímně, já vítám každou možnost, kdy si mohu do Jona Jonese rýpnout. Klidně si do něj rýpnu kdykoliv. Zároveň jsem však připravený dát respekt tam, kde je třeba ho dát. To, že Jon Jones vyzývá Francise Ngannou, dokazuje, jaký je to gangster. Proč by se měl člověk někoho bát? Obzvlášť, když jste Jon Jones, který toho v tomto sportu dosáhl tolik. Právě proto nechápu, když lidé mluví o tom, že se Jones nebo snad já bojíme s Francisem utkat. To je ta nejšílenější věc na světě. Rozhodně se nebojíme ničeho. Jones je připravený se s ním utkat. To by zkrátka udělal každý pravý bojovník. Klobouk dolů před Jonesem,“ rozpovídal se Daniel Cormier o svém odvěkém rivalovi.

Jon Jones a Francis Ngannou si v poslední době na sociálních sítích vyměnili hned několik vzkazů a v podstatě veřejně potvrdili, že se spolu chtějí utkat. Prezident UFC Dana White však zatím duel nijak více nekomentoval. Řekl jen, že je možné všechno, ale že neví, zda se spolu oba borci skutečně chtějí utkat. Jedna věc je prý totiž vystupování na sociálních sítích a ta druhá skutečné podepisování kontraktů.

MMA Shorties Fantasy League

Fanoušci však po bitvě nadšeně volají, což by mohl být významný faktor. Samozřejmě by oba bojovníci museli dostat pořádně zaplaceno, protože riskují své postavení (Ngannou má nakročeno k titulu a Jones v podstatě nikdy neprohrál), což se aktuálně jeví, jako velký problém. Jones si totiž postěžoval, že ho UFC ani pořádně nevyslechlo a hned jakékoliv přidání zamítlo s odkazem na to, že by bojovníci mohli dostat podíl z PPV. Uvidíme tedy, jak se celá situace vyvine.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *