Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Divočák Mike Perry se ostře opřel do Tilla i jeho matky

Divočák Mike Perry se ostře opřel do Tilla i jeho matky

Na konci roku 2017 to po turnaji v polském Gdaňsku vypadalo, že se spolu Darren Till, který na zmíněném turnaji porazil Cowboye, a Mike Perry utkají. Následně se však usmířili z čehož vzniklo legendární video, na kterém Till mluví o lázních (spa), zatímco Perry o sparringu (spar). Nyní to však vypadá tak, že se znovu blíží vzájemná bitva. Vtipálek Till, který se během karantény utrhl ze řetězu, totiž očividně překročil hranici, na což Perry reagoval zlostným výbuchem.

http://139.162.132.153/index.php/2020/05/20/byvaly-sampion-tipuje-viteze-duelu-gaethje-vs-mcgregor/

„Chci rozjebat Darrenovu mámu. Nasrat na Darrena Tilla. Chci s ním bojovat. Chci se s ním utkat a po zápase pak jako Khabib přeskočit klec a přistát jeho mámě na ksichtu. Nasrat na Darrena Tilla. Je to homofobní kus hovna. Na homofobech není nic špatného, pokud nemají rádi kouření pér. On to rád má. Proto se mnou chtěl jít do lázní. Nasrat. Omluvte můj slovník, ale zkrátka toho sráče nenávidím. Nemám prostě rád, když lidé říkají určité věci,“ rozohnil se Mike Perry během jednoho z posledních rozhovorů.

Co Darren Till provedl? Byl by to hodně dlouhý seznam. Asi postačí říct, že se během karantény proměnil na vtipálka a trolla. Konkrétně Perryho několikrát vyzýval na souboj a poté se zmiňoval i o jeho nové přítelkyni, což se Perrymu asi moc nelíbilo.

Proti souboji asi nikdo nebude nic moc namítat. Slibuje totiž hodně atraktivní podívanou. Kde by se mohl odehrát? Takto vyhrocený duel musí být jedním z taháků UFC ostrova. Ten se sice zatím nerozjel, ale Dana White několikrát sliboval, že během června, pravděpodobně v jeho druhé polovině, už by se vše mělo rozběhnout. V USA je sice dost bojovníků, ale přeci jen jich není tolik, aby UFC mohlo každý týden nebo ob týden pořádat turnaj. Budou tedy třeba bojovníci a bojovnice z celého světa, které UFC hodlá svážet právě na tajemný ostrov, kde se aktuálně buduje veškeré zázemí.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *