Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

V KSW nás čekají velké zápasy

V KSW nás čekají velké zápasy

Po celém světě se začínají uvolňovat koronavirová opatření a to dává možnost, opět pořádat turnaje MMA. V sousedním Polsku se pomalu probouzí i evropská jednička – organizace KSW. Nedávno byl oficiálně potvrzen příchod šampiona dvou váhových kategorií organizace FEN Andrzeje Grzebyka a nyní organizace odhaluje velice zajímavé zápasy.

Organizace KSW má novou posilu! OKTAGON šampiona

Polská organizace KSW o sobě dává opět hlasitě vědět. V tomto týdnu se jí podařilo získat dvojnásobného šampiona organizace FEN Andrzeje Grzebyka (16-3), který měl nabídky na zápasy v ACA nebo Dana White Contender Series, ale nakonec se rozhodl právě pro polskou organizaci, kde bude nastupovat ve welterové váze. Hned se tedy začalo spekulovat o zápase se šampionem Roberto Soldičem (17-3). Podle některých zdrojů na tomto duelu KSW pracuje a možná se ho dočkáme na červencovém turnaji, který chystá. 

KSW

Ve čtvrtek byly v polském podcastu OKTAGON LIVE ohlášeny dva velké zápasy, které mají být součástí právě červencového turnaje. Ten by se měl konkrétně uskutečnit 11. července ve studiu KSW, kde se odehrávala reality show Tylko Jeden a samozřejmě bez diváků. První zveřejněný duel je Borys Mankovski vs Marcinu Wrzosek. Oba zápasníci si v době koronaviru vyměňovali ostré vzkazy na sociálních sítích, až organizace jejich přání vyslyšela. Zápas by měl proběhnout v lehké váze. 

Druhým potvrzeným zápasem je pokračování trilogie mezi šampionem lehké váhy Mateuszem Gamrotem (15-0-1NC) a bývalým zápasníkem UFC Normanem Parkem (28-6-1-1NC), který v posledním zápase získal titul prozatimního šampiona lehké váhy. V jejich prvních vzájemném souboji na turnaji KSW 39 zvítězil Mateusz na body. Nutno dodat, že duel byl velice vyrovnaný a tak přišla na řadu odveta. Ta se konala hned na následujícím turnaji, ale po jednom z Gamrotových Eye Poku (prst v oku soupeře) byl duel na konci druhého kola vyhlášen jako No Contest. Vzápětí se v oktagonu mezi oběma týmy strhla menší potyčka. Můžeme tedy očekávat další vyhrocený duel, který jistě nabídne atraktivní podívanou. 

KSW

Dnes se také objevila zpráva, že na se červencovém turnaji KSW objeví i první polský zápasník, který se dostal do prestižní organizace UFC Tomasz Drwal (21-5-1). Jeho údajným soupeřem by měl být olympijský medailista v Řecko-římském zápase Damian Janikowski (4-3). Tyto informace okolo tohoto duelu zatím nejsou potvrzené. Věřme, že se svých zápasů v prestižní organizaci dočkají i Patrik Kincl a Vojto Barborík.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *