Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Přehled zápasů, které nás čekají v UFC

Přehled zápasů, které nás čekají v UFC

Organizace UFC nepřestává plánovat turnaje na další měsíce. Nyní bylo zveřejněno několik velice atraktivních zápasů, které na nás v následujících týdnech čekají. Také je rozhodnuto, že další turnaj UFC se uskuteční v jejich domovském APEXu v Las Vegas. Pojďme se tedy podívat, co nás čeká.

http://139.162.132.153/index.php/2020/05/22/jon-jones-ufc-pauza/

Paige Vanzant (8-4) vs Amanda Ribas (9-1)

Turnaj UFC 251 by měl být prvním turnajem, který proběhne na Fight Island (zápasovém ostrově)! Zároveň dostáváme první oficiálně potvrzený duel pro tento turnaj. Paige Vanzant hlásí návrat do oktagonu po více než roční pauze, kterou zavinilo zranění ruky. Její soupeřka Amanda Ribas v UFC ještě neprohrála a má na kontě skalp Mackenzie Dern, což se určitě počítá. Datum turnaje je 11. července.

Vanzant vs Ribas

Aspen Ladd (9-1) vs Sara Mcmann (12-5)

Talentovaná Aspen Ladd zaváhala v kariéře pouze jednou v duelu s Germaine de Randamie, který byl možná předčasně ukončen, ale každopádně červené políčko na Sherdogu jí zůstalo. Nyní jí 27. června čeká duel se Sarou Mcmann. Případné vítězství by jí mohlo posunout k titulovému zápasu.

Ladd vs MCmann

Josh Emmett (15-2) vs Shane Burgos (13-1)

Zajímavý duel si pro nás UFC přichystalo na turnaj, který proběhne 20. června, ale zatím ještě nemá oficiální název. Josh Emmett vyzve souseda v žebříčku pérové váhy Shana Burgose. Oba dva se rádi pouští do přestřelek, a tak můžeme očekávat atraktivní podívanou.

Emmett vs Burgos

Roxanne Modafferi (24-16) vs Lauren Murphy (12-4)

Další zápas z turnaje UFC, který proběhne 20. června. Modafferi v poslední zápase šokovala většinu fanoušku, když si celkem s přehledem poradila s budoucí hvězdou ženského MMA Maycee Barber, kterou zdolala na body. Nyní nastoupí proti Lauren Murphy, která disponuje velkou silou a zápasy často ukončuje. 

UFC

Cortney Casey (9-7) vs Gillian Robertson (7-4)

Casey minulou sobotu rychle ukončila Mariu Romero Borellu a hned si řekla o další zápas. Ten jí čeká už 20. června s Gillian Robertson. Ta v posledním zápase naopak prohrála s Maycee Barber a určitě se bude chtít vrátit na vítěznou vlnu.

UFC

Karl Roberson (9-2) vs Marvin Vettori (14-4-1)

Dočká se Marvin Vettori vytouženého zápasu? Už celkem třikrát se Vettori připravoval na zápas a vždy z něj sešlo. Naposledy právě Roberson nenavážil a kvůli jeho zdravotním problémům se zápas neuskutečnil. Poté oba měli menší konflikt v hotelovém lobby. Doufejme, že se Vettori dočká a 13. června konečně uvidíme jejich vzájemný zápas.

UFC Roberson vs Vettori

Jordan Espinosa (14-7-1NC) vs Mark De La Rosa (11-4)

Bohužel, český zápasník David Dvořák má pro tuto chvíli se zápasem proti De La Rosovi smůlu. UFC zřejmě nebude v současné situaci tolik vsázet na evropské zápasníky a proto do zápasu s De La Rosou vybralo Jordana Espinozu. Zápas se uskuteční 13. června. 

Chase Hooper (9-0) vs Alex Caceres (15-12-1NC)

Velice zajímavý zápas, který byl přidán na kartu turnaje UFC 250, který se koná 7. července, ale zatím není známo kde. Alex Caceres díky svému stylu umí vždy doručit atraktivní zápas, ale proti neporaženému a talentovanému Hooperovi to bude mít velice těžké. 

UFC 250

Raphael Assuncao (27-7) vs Cody Garbrandt (11-3)

Další skvělý duel na turnaji UFC 250. Cody Garbrandt se vrací po třech porážkách a více jak roční pauze. Veterán Assuncao, který v červenci oslaví 38. narozeniny, je v podobné situaci. Vrací se po delší pauze a dvou porážkách. Který z borců dokáže restartovat svoji kariéru?

Aljamain Sterling (18-3) vs Cory Sandhagen (12-1)

Další skvělý zápas, který se podařilo dostat na kartu turnaje UFC 250. Z těchto dvou zápasníků nejspíš vzejde příští titulový vyzyvatel. Sterling drží šňůru čtyř vítězství a možná jich mohlo být více, kdyby nepřišlo zranění. Sandhagen vstoupil do UFC ve velkém stylu a během roku a půl si vybudoval bilanci 5-0!

UFC 250

Katlyn Chookagian (13-3) vs Antonina Shevchenko (8-1)

Chookagian se v únoru utkala o titul muší váhy s Valentinou Shevchenko, kde bohužel neuspěla a byla ukončena ve třetím kole. Nyní si vyzkouší zápas i s její mladší sestrou Antoninou. Tento duel je v plánu už 30. května a měl by se konat v Apexu v Las Vegas, což je domovské sídlo UFC, kde pořádá například reality show Dana White´s Tuesday Night Contender Series.

UFC APEX

Fight Card UFC APEX 30. května:

 • Tyron Woodley  vs.  Gilbert Burns 170 lbs
 • Blagoy Ivanov  vs.  Augusto Sakai 265 lbs
 • Katlyn Chookagian  vs.  A. Shevchenko 125 lbs
 • Jamahal Hill  vs.  Klidson Abreu 205 lbs
 • Mackenzie Dern  vs.  Hannah Cifers 115 lbs
 • Roosevelt Roberts  vs.  Brok Weaver 155 lbs
 • Casey Kenney  vs.  Louis Smolka 135 lbs
 • Tim Elliott  vs.  Brandon Royval 125 lbs
 • Billy Quarantillo  vs.  Spike Carlyle 145 lbs
 • Chris Gutierrez  vs.  Vince Morales 135 lbs

Fight Card UFC 250 7. června:

 • Amanda Nunes  vs.  Felicia Spencer 145 lbs
 • Raphael Assunção  vs.  Cody Garbrandt 135 lbs
 • Aljamain Sterling  vs.  Cory Sandhagen 135 lbs
 • Sean O’Malley  vs.  Eddie Wineland 135 lbs
 • Jussier Formiga  vs.  Alex Perez 125 lbs
 • Alonzo Menifield  vs.  Devin Clark 205 lbs
 • Ian Heinisch  vs.  G. Meerschaert 185 lbs
 • Charles Byrd  vs.  Maki Pitolo 185 lbs
 • Chase Hooper  vs.  Alex Caceres 145 lbs
 • Neil Magny  vs.  A. Martin 170 lbs

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *