Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Max Holloway má skutečně zlaté srdce

Max Holloway má skutečně zlaté srdce

Bývalý šampion pérové váhy Max Holloway patří k těm vůbec nejoblíbenějším UFC bojovníkům. Jako šampion se totiž nechová jen v oktagonu, ale i mimo něj. To znovu dokázal svým posledním dobrým skutkem, kterým se snaží pomoct na Havaji, kde se aktuálně potýkají s důsledky koronavirové pandemie.

http://139.162.132.153/index.php/2020/05/21/dana-white-prosi-tysona-aby-se-nevracel-do-boje/

Max Holloway se totiž zapojil do dobročinné akce, jejímž cílem je podpořit potravinové banky. Účastníci, kteří se skrze minimálně 10 dolarový dar zapojí do slosování, mohou vyhrát soukromý trénink, podepsané rukavice a na vrch večeři na tom nejlepším místě na Havaji. To je rozhodně hodně lákavá nabídka, která určitě přitáhne spoustu zájemců.

Nezaměstnanost na Havaji se blíží ke 40 %. Naše ekonomika je totiž závislá na turistickém ruchu, takže nás čeká hodně dlouhá cesta, než se vše vrátí do normálu. Zároveň tu máme poměrně vysoké náklady, takže spousta lidí trpí. Do této akce jsem se zapojil proto, že veškerý výdělek půjde přímo potravinovým bankám, které nyní pomoc skutečně potřebují,“ vysvětlil Max Holloway. „Lidé na celém světě samozřejmě potřebují různé věci, ale pro mě a můj tým je nyní důležité zajistit základní potřebu na Havaji, kterou je aktuálně jídlo. Až potravinové banky řeknou, že je vše v pořádku, tak se zase zaměříme na pomoc v nějaké jiné oblasti. Teď je však třeba zajistit, aby lidé měli v období krize dostatek jídla.“

Je skvělé vidět, že někteří bojovníci svou slávu nevyužívají jen k tomu, aby si vydělali více peněz, ale jsou ji schopni využít i pro dobrou věc. Podobně nedávno pomohl i Conor McGregor, který nemocnicím a dalším zařízením věnoval zdravotnické potřeby, kterých bylo nedávno na celém světe nedostatek.

Co se týče zápasení, tak se původně očekávalo, že se dočkáme odvety Volkanovski vs Holloway 2. Australský turnaj však byl zrušen, takže se asi nyní bude řešit, co dál. Možnou alternativou by mohl být UFC ostrov, který by se měl rozběhnout někdy od poloviny června, ale to zatím nebylo oficiálně potvrzeno.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *