Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola reaguje na překvapivý zápas Attily Végha

Karlos Vémola reaguje na překvapivý zápas Attily Végha

Hned po turnaji OKTAGON 15, jehož hlavním vrcholem byl Zápas století Attila Végh vs Karlos Vémola, se začalo spekulovat o možné odvetě. Ta je však nyní na nějakou dobu passé. Attila Végh totiž nabídl hodně překvapivě prohlášení. Fanoušci se ho prý neustále ptali na to, kdy bude znovu zápasit, tak jim to prozradil. Nepůjde však o MMA. Attila příští rok plánuje vstoupit do profesionálního ringu a splnit si tak svůj dávný sen.

http://139.162.132.153/index.php/2020/05/21/vitez-zapasu-stoleti-attila-vegh-oznamil-svuj-dalsi-zapas/

Všechny samozřejmě zajímalo, jak na tuto novinku bude reagovat Karlos Vémola. Ten se totiž k odvetě hodně upnul a hned několikrát se nechal slyšet, že pro ni udělá doslova vše. V rozhovoru pro server Sport.cz však v souvislosti s touto novinkou zachoval poměrně chladnou hlavu a klid, “Attila si chce vyzkoušet box, ale MMA nejde do pozadí. Jsem rád, že se na něco připravuje a nebude se jen válet a užívat si otcovství. Letos určitě nebudeme mít zápas, je tu pandemie, vidím to na rok 2021. Pokud by to mělo být v létě, tak to je na pronajmutí velkého stadionu. Chci jít s Attilou MMA, to je má disciplína, tam s ním mám nevyřízený účty. Až potom můžu uvažovat o něčem jiném.”

Karlos byl tedy očividně smířený s tím, že tento rok se odvety nedočká. To se však dalo poměrně čekat. Attila zmiňoval, že si chce hlavně užít rodiny a že o další bitvě zatím nepřemýšlí. Souhlasil však s nabídkou na boxerský zápas, který přijde na řadu někdy v první polovině příštího roku.

Karlos tak má nyní čas na jiné zápasy. Nejvíce se asi nabízí souboj o titul šampiona střední váhy. V tom by se mohl utkat s vítězem plánovaného duelu Siwy vs Ďatelinka. Stejně tak se pořád ozývá Vašek Mikulášek aka Baba Jaga. O soupeře na následující rok tak Karlos asi nebude mít nouzi.

Úvodní foto via Profimedia

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *