Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Vítěz Zápasu století Attila Végh oznámil svůj další zápas

Vítěz Zápasu století Attila Végh oznámil svůj další zápas

Hned po turnaji OKTAGON 15, jehož vrcholem byl Zápas století Attila Végh vs Karlos Vémola, se začalo zuřivě spekulovat o možné odvetě. Poražený Karlos se nechal slyšet, že pro ni udělá doslova cokoliv, ale Végh hned několikrát kontroval v tom smyslu, že vyhrál naprosto jasně a celá věc je tak pro něj v podstatě uzavřená. Nyní navíc oznámil další zápas, který možnou odvetu odsouvá na druhou kolej.

http://139.162.132.153/index.php/2020/05/06/vemola-asi-vytouzenou-odvetu-s-veghem-jen-tak-nedostane/

„Ahoj, zdravím vás. Už skoro tři měsíce dostávám každý den dotazy ohledně toho, kdy budu mít další zápas. Teď vám to tedy oznámím. Další zápas bude příští rok. Rozdíl však bude v tom, že to bude profi boxerský zápas. Právě došla ta pravá výzva, abych to vyzkoušel. Stále jsem měl sen, že si dám boxerský zápas v profi ringu, což se teď stane. Myslím si, že to bude mít i hodně zajímavý příběh. Už brzy se dozvíte více. Chtěl bych tímto poděkovat Pavolu Nerudovi i celému OKTAGONu, že mi to umožní. Stále jsme spolu, protože spolu jsme nejsilnější. Děkuji, že si můžu dát boxerský zápas. Attilka je zpátky,“ informoval Attila Végh na svém IG.

Attila se hned několikrát nechal slyšet, že se teď chce věnovat hlavně rodině a že pokud by měl znovu zápasit, tak by musela přijít nějaká zajímavá nabídka. To se nyní očividně stalo. Slovenskou legendu však neuvidíme v oktagonu, ale v ringu.

MMA Shorties Fantasy League

Karlos Vémola z této novinky asi nebude moc nadšený, ale bohužel se nedá nic dělat. Odveta je v nedohlednu, takže alespoň bude mít šanci zabojovat o titul šampiona střední váhy. Zároveň se mu neustále nabízí Vašek Mikulášek, takže o soupeře určitě nebude mít nouzi.

Doufejme, že se o této novince brzy dozvíme více. Attila totiž slibuje zajímavý příběh, takže jeho soupeř asi nebude někdo úplně neznámý. Naopak by mohlo jít o nějakou slavnější tvář. Nechme se překvapit.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *