Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Neví, co ode mě můžou čekat,“ říká Pirát o UDG soupeřích

„Neví, co ode mě můžou čekat,“ říká Pirát o UDG soupeřích

Vítěze druhé řady reality show OKTAGON Výzva Samuela Krištofiče čeká malý návrat. Už v sobotu se totiž vrací do organizace OKTAGON MMA, aby se postaral o hlavní před-zápas turnaje OKTAGON UNDERGROUND II., ve kterém mu bude soupeřem Jakub Benko. Právě o unikátním projektu se Pirát rozpovídal ve svém posledním videu.

„Když u nás a ve světě nastala tahle těžká situace, tak jsem se obával toho, že následující půlrok, možná i rok nenastoupím do žádného zápasu. Potěšilo mě tedy, když jsem viděl promo na UNDERGROUND. Hned jsem projevil zájem a snahu, abych se mohl zúčastnit. Tyto pravidla mi budou vyhovovat, protože i v MMA jsem se držel v postoji a tam jsem dokázal na svými soupeři dominovat. Klasičtí postojáři se mnou zažijí něco, co ještě nezažili. Zažijí kvalitní a tvrdý striking a k tomu kvalitní prvky wrestlingu. Trénuji tvrdě a svědomitě a vím, co od svých soupeřů můžu čekat. Oni však nevědí, co můžou čekat ode mě,“ nechal se slyšet Pirát.

Pirát rovněž potvrdil, že zatím se s organizací OKTAGON MMA domluvil pouze na účasti v projektu OKTAGON UNDERGROUND. Jestli setrvá i po skončení projektu se zatím neví. To se asi bude teprve řešit a hodně asi bude záležet na tom, jak se mu bude dařit a jak na tom budou jeho zraněná záda. Právě kvůli nim totiž musel přestat s tréninkem MMA a více se zaměřit jen na postoj. Minulý rok jsme ho tak mohli vidět v souboji bez rukavic proti bývalému XFN promotérovi Petru Karešovi.

Úvodní foto via IG Samuel Krištofič

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *