Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Urijah Faber se zastal svého rivala

Urijah Faber se zastal svého rivala

Urijah Faber se domnívá, že zápas mezi Dominickem Cruzem a Henrym Cejudem byl zastaven o něco dříve. V jednom z nedávných rozhovorů uvedl, že v tomhle se svým odvěkým rivalem Cruzem soucítí.

http://139.162.132.153/index.php/2020/05/19/oktagon-underground-i-zaznamy-zapasu/

Bývalý šampion Dominick Cruz se minulý týden vrátil po čtyřech letech do oktagonu. Na turnaji UFC 249 mu ovšem návrat pěkně zhořkl. V titulovém souboji s bývalým dvojnásobným šampionem Henrym Cejudem se mu příliš nedařilo a od začátku tahal za kratší konec. Vše vyvrcholilo na konci druhého kola, kdy Cejudo poslal tvrdým kolenem Cruzem k zemi, kde ho zasypal dalšími tvrdými údery. Cruzovi se pomalu dařilo uniknout ze špatné pozice a vše vypadalo, že druhé kolo přežije. V tom mezi zápasníky vtrhl rozhodčí Keith Peterson a zápas dvě vteřiny před koncem kola ukončil. Cruz ihned začal protestovat, ale to mu nebylo nic platné. Henry Cujudo obhájil pás šampiona bantamové váhy.

Urijah Faber vs Dominick Cruz

Dominick Cruz poté nařkl rozhodčího Petersona, že byl cítit po alkoholu a cigaretách. To hned vyvrátil zkušený rozhodčí Herb Dean, který také rozhodoval turnaj UFC 249. Podle něj byl Peterson po celou dobu turnaje s ním a v naprostém pořádku. Nyní Cruz našel jednoho zastánce, od kterého by to asi nečekal. Dlouholetý rival Urijah Faber v nedávném rozhovoru pro televizi ESPN vyjádřil svému sokovi podporu ohledně brzkého ukončení v zápase se Cejudem.

“Rozhodčí jsou v oktagonu od toho, aby vykonávali svoji práci a chránili zápasníky před velkými zraněními. Když se pak podíváte, jaká cesta vede k titulovému zápasu a vidíte kluky, kteří jednou vstoupí do Síně Slávy, tak chcete, aby v zápase nebyly žádné pochybnosti. Mám pocit, že měl ještě šanci, a to je vždy ta část, která tě rozzlobí, takže chápu jeho frustraci. Zároveň si nemyslím, že by byl rozhodčí Keith Peterson opilý,” vyjádřil se ke kontroverznímu momentu turnaje UFC 249 Faber.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *