Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

„Ukážu jim, proč jsem Mighty Rooster,“ vzkazuje Matouš Kohout

„Ukážu jim, proč jsem Mighty Rooster,“ vzkazuje Matouš Kohout

Máme za sebou první turnaj OKTAGON UNDERGROUND, který přinesl mnoho zajímavých zápasů a určitě se do budoucna máme na co těšit. V dalším kole dojde na odvetu zápasu Matouš Kohout vs Jakub Bahník, který poprvé proběhl pod MMA pravidly a ovládl ho právě druhý jmenovaný. My jsme se nejen na první dojmy z turnaje zeptali právě Matouše “Mighty Rooster“ Kohouta.

http://139.162.132.153/index.php/2020/05/17/bojovnici-reaguji-na-turnaj-oktagon-underground-i/

Máš za sebou první zápas podle pravidel OKTAGON UNDERGROUND. Jak se ti zápasilo pod těmito pravidly a bez diváků?

Pravidla super, jako bych byl zpátky v thaiboxu. Bez diváků jsem to v boji nějak nevnímal. Když se ale zpětně  zamyslím, tak je zvláštní, že začal zápas a byl slyšet jen Ondra Novotný, jako bych byl taky u televize a slyšel jsem jeho komentář.

V příštím kole tě čeká Kuba Bahník. Viděl si jeho zápas s Pavlem Hvězdou? Jak bys zhodnotil jeho výkon?

Koukal jsem. Chtěl jsem vědět, kdo bude mým soupeřem a hlavně jak si povede. Bahník byl první kolo opatrnější, asi si četl Hvězdu, pak ale přebral iniciativu a bylo vidět jak si věří a zápas ukončil. Povedený výkon.

S Bahníkem ses potkal už minulý rok v březnu, když si v MMA zápase prohrál na body. Myslíš si, že by ti tato speciální pravidla mohla hrát více do karet a jak se na tuto odvetu těšíš?

Tak myslím, že ty pravidla nebudou jiný než náš zápas v MMA. Taky jsme si to dali v postoji, vlastně jen jednou jsme byli na zemi. Tentokrát už jsem zkušenější, Bahník taky. Myslím, že to bude pro diváky velice zajímavý zápas a mají se na co těšit.

Jak ses udržoval v kondici během doby, kdy se vůbec nemohlo do gymu a jak probíhala tvoje příprava poté, co ses dozvěděl, že budeš v pyramidě do 80 Kg?

Tak já měl natrénováno na Ostravu. Pokračoval jsem běháním a posilováním doma. Udržoval jsem se jak to jen šlo. Poté jsme to trošku nakombinovali s trenéry, abych byl připraven. Lapy venku a podobně. Takže jsem se vrátil do formy před Ostravou.

Chtěl bys na závěr něco vzkázat fanouškům, nebo i soupeřům, které už máš jisté a to jsou za dva týdny v OKTAGON UNDERGROUND Kuba Bahník a doufejme, že už v září na turnaji v Ostravě Jan Malach?

Závěrem bych chtěl poděkovat všem, co mi drží palce, věřím, že je nezklamu. Dalším soupeřům? Že se na ně připravím a ukážu jim, proč jsem Mighty Rooster (Mocný Kohout). Malach ať sleduje, co ho v září čeká! Děkuji všem trenerům a svým sponzorům.

Autor: Tadeáš Vavroch

Úvodní foto via IG Striking Pictures

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *