Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Walt Harris hodlá bojovat ve jménu zesnulé dcery

Walt Harris hodlá bojovat ve jménu zesnulé dcery

Před několika měsíci jsme vás informovali o tragické události, která se stala Waltu Harrisovi. Ten totiž nějakou dobu pohřešoval nevlastní dceru, aby se po intenzivním vyšetřování a pátrání zjistilo, že byla bohužel zavražděna. Harrise i celou rodinu to samozřejmě zdrtilo, ale nyní se bojovník chystá zpět do oktagonu s novou motivací a zápalem.

http://139.162.132.153/index.php/2019/11/29/walt-harris-poslal-dojemny-vzkaz-zesnule-dceri/

“Byla pravděpodobně mým největším fanouškem. Cítím se, jak kdyby mě teď poháněl úplně jiný zdroj energie. Je to pro mě celé nové. Hrozně těžko se to někomu vysvětluje. Moje motivace se kompletně změnila. Nyní to dělám pro ni. Cítím, že kdokoliv se mnou vstoupí do oktagonu, bude v nebezpečí. Vždy jsem to tak měl, ale teď to nebude jen o tom, že budou bojovat se mnou. Proti budou totiž hned dvě osoby. Budou bojovat se mnou a s ní. Mám teď úplně jinou motivaci. Nemůžu se dočkat,” snažil se Walt Harris popsat své aktuální rozpoložení. V promu k dalšímu zápasu Harris mluvil o tom, že právě dcera ho v jeho kariéře nejvíce podporovala, takže už jen kvůli ní se zkrátka nemůže vzdát.

V oktagonu ho však nečeká nikdo menší, než veterán bojových sportů Alistair Overeem. Ten sice střídavě vyhrává a prohrává, ale rozhodně patří k absolutní světové elitě, kterou je třeba respektovat. “Vždy jsem Alistaira obdivoval. Sledoval jsem jeho zápasy v době, kdy jsem ještě sám ani nezápasil. Je hodně zvláštní, že se teď spolu utkáme. Cítím však, že se s těmito borci na vrcholu dokážu měřit. Případná výhra nad Overeemem mě zase posune o kus dál,” věří Harris.

Turnaj, jehož hlavním zápasem bude právě bitva Overeem vs Harris, bude možné sledovat už dnes v noci ze soboty na neděli skrze Fight Pass, nebo na stanici Nova Sport 2, kde poběží hlavní karta.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *