Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Nespokojený Dominick Cruz obvinil rozhodčího

Nespokojený Dominick Cruz obvinil rozhodčího

Dominick Cruz se na turnaji UFC 249 vrátil po třech a půl letech do oktagonu, ale návrat mu nakonec pěkně zhořkl. S Henrym Cejudem prohrál těsně před koncem druhého kola, po kontroverzním ukončení rozhodčího Keitha Petersona. Na toho si nyní Cruz postěžoval v jednom z rozhovorů.

http://139.162.132.153/index.php/2020/05/10/bojovnici-reaguji-na-valku-tony-ferguson-vs-justin-gaethje/

Dominick Cruz si nejspíš svůj návrat do oktagonu představoval úplně jinak. Byť byl v prvním kole o něco málo horší než jeho protivník, pauza tři a půl roku na něm byla vidět minimálně. Neztratil nic ze svého specifického stylu a pohybu. Henry Cejudo se blýskl velkou rychlostí, kterou využil v přesné koleno, když se Cruz zapomněl v jednom z úderů. Dominick šel okamžitě k zemi a Cejudo se jej snažil rychle ukončit. Když už to vypadalo, že se Cruz z celé situace dostane a u pletiva se bezpečně postaví, vstoupil mezi zápasníky rozhodčí Keith Peterson a duel dvě vteřiny před koncem druhého kola ukončil. Samotný Cruz začal ihned protestovat, ale samozřejmě mu to nebylo nic platné. Nyní se v jednom z rozhovorů ke kontroverzním ukončení vyjádřil.

100 % to bylo předčasné ukončení, ale jsem s tím v pohodě. Přál bych si, aby rozhodčí byli zodpovědnějších ve svých rozhodování. Ten chlap (Keith Peterson) páchl jako alkohol a cigarety, takže kdo ví, co před turnajem dělal. Bylo by zajímavé dávat rozhodčím testy na alkohol a drogy. Věřím, že Herb Dean je zodpovědný. Je to jeden z nejlepších rozhodčích,vyjádřil se Cruz nejen k rozhodčímu Petersonovi.

Cruz se nakonec smířil s verdiktem rozhodčího a ví, že za celou situaci, která předcházela ukončení si může jen on sám, protože se do ní neměl vůbec dostat. Doufejme, že mu tato nepříjemná porážka nepokazí návrat a bude chtít dále pokračovat v oktagonu UFC, Nejsem někdo, kdo by se vymlouval. Pokud se dostanete do pozice, kde to může rozhodčí podělat, tak je to pouze na vás.”

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *