Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Cowboy vysvětlil, proč ho Conor tak “snadno” zničil

Cowboy vysvětlil, proč ho Conor tak “snadno” zničil

Hlavním zápasem lednového turnaje UFC 246 byl souboj Conor McGregor vs Donald Cerrone. Ten naprosto ovládl hvězdný Ir, který legendárního Cowboye doslova zničil za pouhých 40 sekund. Veterán a držitel několika rekordů nyní prozradil, proč nechal bývalého dvojnásobného bývalého šampiona tak moc vyniknout.

http://139.162.132.153/index.php/2020/04/30/cowboy-o-souboji-s-conorem-ktery-mu-zlomil-srdce/

“Donald sice nastoupil, ale Cowboy tam nebyl. Nastoupil zkrátka špatný borec, který se do toho nedokázal dostat, který necítil všechno to vzrušení, který se nedokázal rozpálit a který tam v podstatě ani nechtěl být. Byl to největší zápas kariéry, kterému se dostalo obrovské pozornosti. Byl to můj čas zazářit, ale nebyl jsem to prostě já. Je to šílené. Nevím proč to tak je. Nevím co s tím dělat, ale hrozně mě to štve,” přiznal Cowboy, že před zápasem ani během bitvy zkrátka nebyl ve své kůži.

Donald je výkyvy formy poměrně známý. Někdy totiž nastoupí a soupeře doslova zničí všemožnými kombinacemi, aby se pak v jiném zápase nechal tvrdě ukončit. V souboji s Conorem šlo bohužel právě o druhý scénář.

“Někdy se do toho dokážu dostat a pořádně se rozpálit, ale jindy si prostě říkám, že v tom oktagonu ani nechci být,” pokračoval Cowboy. “Nevím, čím to je. Kéž bych věděl. Dva dny před zápasem s Conorem už jsem cítil, že je něco špatně. V den zápasu pak bylo jasno, že se do toho zkrátka nedostanu.” Je hodně zvláštní slyšet něco takového od borce, který je legendou UFC, držitelem mnoha rekordů a jedním z nejaktivnějších bojovníků vůbec. Jen to však dokazuje, jak tvrdé a neúprosné MMA je a že bojovníci a bojovnice jsou koneckonců jen lidé.

Odčinit poslední zaváhání bude mít Donald Cerrone možnost už 9. května, kdy ho na turnaji UFC 249 čeká souboj s Anthonym Pettisem. S tím už v minulosti prohrál via TKO, což by pro něj mohla být dodatečná motivace. Krom této bitvy nás čekají titulové duely Tony Ferguson vs Justin Gaethje a Henry Cejudo vs Dominick Cruz, které doplní souboje, jako je Ngannou vs Rozenstruik, Luque vs Price, Stephens vs Kattar a mnohé další.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *