Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Jak šel čas s kráskou Paige VanZant?

Jak šel čas s kráskou Paige VanZant?

Paige Vanzant neboli rodným jménem Paige Michelle Sletten se narodila 26. 3. 1994 v americkém Oregonu. Za svou zhruba osmiletou MMA kariéru stihla celkem 12 profesionálních zápasů s tím, že k nim přidala i jeden amatérský. Jak se tahle drobná blondýnka, které se předpovídala velká budoucnost, v průběhu kariéry vyvíjela a měnila?

http://139.162.132.153/index.php/2020/04/03/co-jste-mozna-nevedeli-o-paige-vanzant/

30.6.2012 – První profesionální zápas

Paige VanZant

Do svého prvního profesionálního zápasu Paige nastoupila na konci června 2012 v rámci turnaje UWF: Tournament of The Warriors Finale. Tehdy dokázala svou soupeřku Jordan Nicole Gaza porazit na body (split decision) a připsat si tak první profesionální vítězství. Následně, znovu na body, dokázala vyhrát i další zápas. Pak ale přišel souboj s Teciou Torres, ve kterém si VanZant připsala první prohru profesionální kariéry.

VanZant vs Torres

22.11.2014 – UFC v premiéra

Z prohry se však PVZ dokázala rychle oklepat a díky další výhře, skrze kterou si vylepšila bilanci na 3-1, dostala možnost nastoupit v nejprestižnější MMA organizaci na světě. V rámci UFC debutovala na konci roku 2014 proti Curran, kterou ukončila v polovině třetího kola via TKO. Následně dokázala porazit i Herrig a Chambers, takže se jí předpovídala velká budoucnost. Měla totiž vše, co potenciální hvězda potřebuje – vzhled i výsledky.

Paige VaZant vs Herrig

10.12.2015 – První UFC prohra 

Na konci roku 2015 v souboji s Namajunas však hvězdička tvrdě narazila. Rose, která se později dokázala stát šampionkou, duel naprosto ovládla a bylo jen otázkou času, kdy jej ukončí. Paige však prokázala obrovskou srdnatost, když i navzdory značně zničenému obličeji dál pokračovala a nakonec odklepala až ve chvíli, kdy nebyla jiná možnost.

Chuť si spravila v další bitvě s Rawlings, kterou dokázala trefit krásným switch kickem a následně dobít na zemi. Pak ale přišly další dvě prohry a hlavně zlomenina ruky, která Paige pronásleduje až dodnes.

 14.1.2018 – Zlomená ruka

Na začátku roku 2018 přišel souboj s Jessicou-Rose Clark, který Paige poznamenal zbytek kariéry. Během bitvy si totiž zlomila ruku. Duel sice dobojovala, ale následně musela na operaci. Problém byl v tom, že se zlomenina špatně hojila a hned několikrát se obnovila, takže PVZ od té doby stihla jen jeden zápas s Ostovich, který vyhrála.

Nucenou zápasovou pauzu však dokázala dobře využít. Nejprve šla na plastickou operaci, protože si prý vždycky přála pořádná prsa, ale bohužel jí nebylo dáno a následně naplno rozjela svou kariéru influencerky. Díky vylepšenému vzhledu a početné základně fanoušků se jí podařilo navázat hned několik spoluprací. Sama nedávno přiznala, že jí sociální sítě v podstatě vydělají více než bojování. Když se tedy musí připravovat na zápas a omezit tak sociální sítě, tak údajně dokonce prodělává. Navzdory tomu se však chce do oktagonu vrátit.

Její popularitě také hodně pomohla autobiografická kniha, ve které Paige rozebírá to, jak byla skupinově znásilněná a následně šikanovaná, nebo účast v americké verzi pořadu StarDance. Také měla tu čest nafotit několik snímků pro známý plavkový magazín Sport Illustrated.

Níže najdete několik dalších fotek pohledné bojovnice:

Tags:

Mohlo by vás zajímat

7 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *