Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Dana White obhajuje duel Henry Cejudo vs Dominick Cruz

Dana White obhajuje duel Henry Cejudo vs Dominick Cruz

Hlavním před-zápasem turnaje UFC 249, který se koná 9. května na Floridě, bude titulová bitva v rámci bantamweight divize Henry Cejudo vs Dominick Cruz. Mnozí fanoušci se samozřejmě ptají, proč tuto šanci dostal právě Cruz, když jsou na vrcholu divize jména, jako je Moraes, Sterling, Yan a mnohá další. Odpověď přinesl sám prezident UFC Dana White.

http://139.162.132.153/index.php/2020/04/25/jak-sel-cas-s-kraskou-paige-vanzant/

“Stále je to jeden z nejlepších bojovníků na světě. Je jeden z nejlepších. Po celou svou kariéru byl však hodně ovlivněn svými zraněními. Pořád se však dokáže rovnat se světovou špičkou. Henry Cejudo chce navíc zápasit s těmi nejlepšími v historii, což je právě Jose Aldo nebo Dominick Cruz. Chce si zkrátka jeho jméno přidat do bilance,” vysvětlil Dan White.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Dominick Cruz, který se v minulosti hned několikrát dokázal stát šampionem divize, je samozřejmě fenomenální bojovník. Naposledy jsme ho však viděli v oktagonu na konci roku 2016, kdy jej kompletně zničil a zesměšnil Cody Garbrandt. Ten totiž využil toho, že se na Cruze připravovala celá řada jeho Team Alpha Male kolegů, takže přišel s taktikou, na kterou zkrátka Cruz nenašel odpověď. Garbrandt si tehdy v oktagonu věřil tak moc, že si dovolil i tanečky nebo kliky. Od té doby jsme Cruze v boji neviděli, protože když už se k nějaké bitvě schylovalo, tak se zranil.

MMA Shorties Fantasy League

Místo uvnitř oktagonu jsme jej tak spíš vídali vedle oktagonu, kde se věnoval komentování zápasů, což mu jde skutečně skvěle. Mnozí tedy mohou říct, že si titulový zápas nezaslouží, ale ono koneckonců nebylo moc z čeho vybírat. Moraese totiž Cejudo nedávno porazil, Yan se nedostane do USA a Sterling uvízl v New Yorku, kde je situace kolem koronaviru dost vážná. Cruz navíc v minulosti dokázal, že i po delší pauze se dokáže vrátit ve skvělé formě, když v roce 2014 po tříleté pauze nejprve porazil Mizugakiho a o zhruba rok a čtvrt později následně i šampiona Dillashawa. Rozhodně bychom ho tedy neměli odepisovat, protože není legendou divize jen tak pro nic za nic.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *