Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

„Stal jsem se českou 1 těžké váhy,“ bilancuje Michal Martínek

„Stal jsem se českou 1 těžké váhy,“ bilancuje Michal Martínek

Historicky první šampion organizace OKTAGON MMA a stále úřadující šampion těžké váhy Michal Martínek při příležitosti svých 30. narozenin shrnul své působení na MMA scéně. Během 10 let se totiž dokázal vypracovat na jedničku české těžké váhy s tím, že si výrazně polepšil i ve světovém žebříčku těžkých vah.

http://139.162.132.153/index.php/2020/04/02/tesim-se-na-krvave-fighty-rika-michal-martinek/

„Je mi 30… Ten čas letí. V MMA slavím dnes 10 let, co se pohybuji v tomhle kolotoči. Jak to shrnout za pár let – 2x champ OKTAGONu, 1x zápas Vegas Contender (Dana White´s Tuesday Night Contender Series) a teď mě čeká sezóna v PFL. Stal jsem se českou MMA 1 těžké váhy a jsem světové číslo 63 těžké váhy ve světě. Kempy jako je AllStars academy Švédsko, SBG Dublin Ireland, London Shootfighters, ANKOS Poland. Fandí mi Mike Tyson a Tyson Fury. Nemůžu se na sebe zlobit a jsem hrdý na svou cestu. Každopádně jsem ten typ, co chce ze všeho vytřískat maximum. Takže se jede dál a nemůžu se dočkat nových výzev a bitev, abych až to jednou pověsím rukavice na hřebík, abych mohl předávat cenné zkušenosti dál.

Mám skvělou snoubenku Angel Piaff a rodinu a vyselektované přátele. S věkem přicházejí zkušenosti a nic z toho, co jsem zažil, bych nikdy neměnil a mám radost za to, co je teď,“ vzkázal čerstvý třicátník Michal Martínek.

Ten na konci minulého oku hned v prvním kole ukončil Viktora Peštu.Obhájil tak svůj OKTAGON titul šampiona těžké váhy. I díky této výhře nad zkušeným soupeřem mu na stole přistálo hned několik nabídek od předních MMA organizací. Z těch si Černovous nakonec vybral PFL. Tam má totiž šanci měřit síly v unikátní lize s tím, že vítěz celé sezony získá titul a navrch jeden milion dolarů. To už je pořádná motivace.

Kvůli aktuálně zuřící koronavirové pandemii se však sezona odložila na rok 2021. Bojovníci by údajně měli dostávat měsíční náhrady. Je tak otázkou, zda Martínek dostane povolení zápasit v rámci nějaké jiné organizace (OKTAGON MMA, KSW, RCC). To vše se bude teprve řešit a ani sám Michal zatím netuší, jak vše bude.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *