Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Záběry vetřelce, který se vloupal ke Smithovi

Záběry vetřelce, který se vloupal ke Smithovi

Nedávno jsme vás informovali o šílené noci, kterou zažil Anthony Smith. Do domu se mu totiž vloupal očividně zfetovaný mladík, který se s ním dal do boje. Navzdory tomu, že je Smith profesionální bojovník a bývalý titulový vyzyvatel, měl co dělat, aby vetřelce dostal pod kontrolu. Na internetu se nyní objevil krátký záběr, že kterého si každý může udělat obrázek, v jakém stavu vetřelec Luke Haberman byl.

http://139.162.132.153/index.php/2020/04/07/anthony-smith-popsal-desive-setkani-s-vetrelcem/

Mladík prý běhal od domu k domu a děsivě křičel. Smith měl tu smůlu, že pořádně nezajistil dům, takže se do něj Haberman dostal. Tam se pak pustil se Smithem do boje, který by měl s ohledem na váhu jasně prohrát, ale nebylo tomu tak. Bývalý titulový vyzyvatel, který se utkal s pravděpodobně nejlepším bojovníkem vůbec Jonem Jonesem, prý měl hodně co dělat, aby o cca 30 kilogramů lehčího soka dokázal dostat pod kontrolu. Prý zkusil vše, aby Habermana vypnul, ale údery, lokty a ani kolena prý nepomohla.

Zkuste si představit, že by vás vzbudil zběsilý řev, po kterém byste v obývacím pokoji našli vetřelce, který by se s vámi pustil do nelítostného boje. Rozhodně nic příjemného. Trenér Daniel Barták by o tom určitě dokázal napsat nějaký hodně děsivý příběh. Anthony Smith je prý nicméně připraven se vrátit do boje hned jak to bude možné. Doufejme tedy, že ho tento zážitek nijak výrazněji nepoznamená, i když by se tomu asi nikdo nemohl vůbec divit.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

9 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *