Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT
Tags: , , ,

Nové záběry ze zatčení šampiona Jona Jonese

Nové záběry ze zatčení šampiona Jona Jonese

Před dvěma týdny obletěla svět MMA zpráva, že byl šampion polo-těžké váhy Jon Jones znovu zatčen. Tentokrát to bylo za řízení pod vlivem, za které nakonec dostal několikadenní domácí vězení a roční podmínku. Už krátce po zatčení se objevily první záběry, které ukazovaly, jak se Jones neúspěšně snaží projít hned několika testy střízlivosti. Nyní byl zveřejněn nový, podstatně přehlednější záznam, na kterém je vidět, začátek celého úkonu, kdy Jon Jones policistovi odevzdává rozpitou láhev alkoholu, jeho průběh i konec, kdy při ohledání vozu byla, krom zvratků, nalezena i pistole.

Za normálních okolností by asi tolik záznamu nebylo, ale v části videa jde slyšet, jak policista říká, že nechá nahrávání běžet, protože už měl s Jonesem v minulosti problémy, takže bude lepší, když se vše pečlivě zaznamená. Stejný policista totiž Jonese před pár lety zastavil za rychlou jízdu což skončilo menší hádkou a tím, že jej Jones nazval prasetem.

Jones po oznámení trestu přiznal, že bude muset řešit svůj nezdravý vztah k alkoholu. V jeho autě se totiž našla rozpitá lahev tvrdého alkoholu, pravděpodobné zbytky marihuany, ale také zvratky. Šampion tak očividně nebyl vůbec ve formě a kdyby se pokusil řídit domů, tak by mohlo dojít k neštěstí.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *