Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Attila Végh o bitvě Vémola vs Milulášek

Attila Végh o bitvě Vémola vs Milulášek

Vítěz Zápasu století Attila Végh, který jako první po delší době dokázal porazit a navíc ukončit Karlose Vémolu, se rozpovídal o bitvě Karlos Vémola vs Vašek Mikulášek. Tihle dva si totiž v poslední době vyměnili několik více či méně ostrých vzkazů, takže se začalo spekulovat o možné vzájemné bitvě. Ta sice z pohledu žebříčku nedává smysl, ale u fanoušků očividně vyvolala velkou odezvu.

http://139.162.132.153/index.php/2020/04/03/popichovani-mezi-vemolou-a-mikulaskem-pokracuje/

„Nevím, jak ten jejich spor začal, víš jak. Každý jsme nějaký. Hodně lidí Babu Jagu podceňuje, ale ti, kteří tento sport dělají, rozhodně své soupeře nepodceňují. MMA je totiž sport, ve kterém se může stát cokoliv. Každý koneckonců máme dvě ruce a dvě nohy,“ reagoval Attila Végh v rámci IG vysílání na dotaz jednoho z fanoušků. Vítěz Zápasu století si tedy očividně nemyslí, že by šlo o tak jednoznačnou podívanou, jak se obecně předpovídá.

„Pokud by na ten zápas došlo, tak bych držel palce Baba Jagovi, protože i on mi držel palce. Klidně mu i pomůžu v přípravě. Když mi zavolá, že chce přijet na přípravu, že bude mít zápas, tak mu na Karlíta poradím nějaké věci. Však já už vím,“ přišel Attila se zajímavou nabídkou. Je pravda, že nikdo teď asi nemá Vémolu nastudovaného tak dobře, jako právě Attila a jeho tým. Určitě by tak mohl poskytnout hodně cenné rady.

Při představení projektu OKTAGON UNDERGROUND mnozí doufali, že právě v rámci pyramidy do 100 kilogramů bychom se souboje Vémola vs Mikulášek mohli dočkat. Spolu-majitel organizace Ondřej Novotný však potvrdil, že Vémolu a ani Végha v bojích neuvidíme. Karlos prý ještě ani zdaleka není připraven jít do boje, protože se přeci jen stále dává dohromady po operaci ramene. Nejbližší zápas měl proběhnout až v červnu na turnaji OKTAGON 17, u kterého se zatím s ohledem na koronavirus neví, zda se bude konat nebo se, podobně jako OKTAGON 16 nebo OKTAGON Prime 4, odloží.

http://139.162.132.153/index.php/2020/04/06/koho-uvidime-v-oktagon-underground/

Mikuláška bychom však v UDG vidět mohli, protože. S ohledem na jeho aktuální hype je hodně zajímavý, takže má rozhodně velkou šanci, že jej vedení organizace vybere a nasadí do zápasů. V kategorii do 100 kilogramů by se tak teoreticky mohl potkat třeba s elitním postojářem Škvorem, který nám nedávno potvrdil, že podává přihlášku.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

5 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *