Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Zase něco provede,“ předpovídá Jonu Jonesovi Cormier

„Zase něco provede,“ předpovídá Jonu Jonesovi Cormier

Bývalý dvojnásobný šampion Daniel Cormier se v jednom z posledních rozhovorů znovu vrátil k incidentu svého rivala Jona Jonese. Ten byl nedávno zatčen za řízení pod vlivem, za což nakonec vyfasoval několik dní domácího vězení a roční podmínku. DC si však očividně myslí, že je to málo a že se Jones za těchto okolností nezmění.

http://139.162.132.153/index.php/2020/04/07/anthony-smith-popsal-desive-setkani-s-vetrelcem/

„Upřímně si myslím, že stále potřebuje nějakou ránu, aby se probral a tento trest to asi nebude. Nejsem si tím vůbec jistý. Samozřejmě tím neříkám, že chci, aby šel do vězení. Jen prostě mám za to, že tento trest nebude dostatečný na to, aby se Jon zamyslel a znovu podobné věci nedělal. Nakonec zase něco provede. Bohužel to tak bude. Prostě to není dost,“ nabídl svůj názor Daniel Cormier, který v minulosti s Jonesem svedl dvě bitvy.

Jonesovi dle zahraničních zdrojů hrozilo až vězení, ale díky dohodě z toho bylo jen několika-denní domácí vězení, které teď má v podstatě celý svět, a roční podmínka, po jejíž dobu by se měl podobnému chování vyvarovat. Jones v reakci na tento trest uznal chybu a zároveň slíbil, že se pokusí vyřešit svůj nezdravý vztah k alkoholu.

Cormier má však za to, že nějaká zásadní změna jen tak nepřijde. Podobných slibů jsme už totiž od Jonese v minulosti slyšeli hned několik, ale dříve nebo později se stejně znovu dostal do nějakého problému. Podle Cormiera bude nutné, aby na Jonese „zatlačilo“ i nejbližší okolí, které jeho chováním rovněž trpí. Stejně tak by určitě přišla vhod nějaký odborná pomoc, protože je očividné, že má Jon Jones nějaký problém, se kterým se zkrátka nedokáže vlastními silami vyrovnat. Vnitřní démoni ho zkrátka čas od času dostanou do své moci a pak je zle.

http://139.162.132.153/index.php/2020/04/05/jon-jones-john-mccarthy/

„Je jedno, kdo ho opustí. Je jedno, kolik pokut dostane. Je jedno, o kolik titulů přijde. Je jedno, kolik sponzorů se na něj vykašle. Je jedno, co o něm lidi říkají. Slibuje vám, že Jon Jones se nezmění do té doby, dokud nebude sám chtít,“ nabídl svůj názor Anthony Smith, který se s Jonesem v minulosti utkal.

Nyní je to tedy na Jonovi. Dostal další šanci, se kterou by měl dobře naložit, protože každý další přešlap jen zbytečně kazí jeho skvělou sportovní kariéru.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *