Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Israel Adesanya: Je mi Jonese líto. Neudělám stejné chyby!

Israel Adesanya: Je mi Jonese líto. Neudělám stejné chyby!

Není žádným tajemstvím, že se šampioni Jon Jones a Israel Adesanya nemají zrovna v lásce. Čas od času se totiž na sociálních sítích více či méně popichují a urážejí, takže se delší dobu dokonce spekuluje o vzájemné bitvě. Bylo tedy jen otázkou času, kdy Adesanya zareaguje na Jonesovo poslední zatčení, které před nedávnem obletělo nejen MMA svět.

http://139.162.132.153/index.php/2020/04/07/anthony-smith-popsal-desive-setkani-s-vetrelcem/

„Samozřejmě jsem nahodil nějaké memes, protože člověk musí lidem dát to, co chtějí. Koneckonců je však materiál, který jsem probíral se svými blízkými, ale nikdy ho nedal ven. Některé věci se zkrátka nehodí,“ rozpovídal se Adesanya, který je na sociálních sítích hodně aktivní a často své fanoušky baví různými vtípky.

„Je to mladý černoch na vrcholu sil, který promrhává svou šanci. Cítím to hodně podobně, jako to říkal Daniel Cormier. Když jsem sledoval záběry ze zatčení a jak na konci vzlykal, tak mi ho bylo prostě líto. Dokážu se totiž vžít do jeho pozice. Dokonce bych se s vámi vsadil, že když si sedl na zadní sedačku, tak si říkal, že na něj teď mám zase tunu materiálu. Klidně se vsadím. Přísahám Bohu. Ale jak jsem řekl, hodně z toho nikdy neuvidí světlo světa. Na jednu stranu je to samozřejmě vtipné, ale na tu druhou hodně smutné. Je to mladý černoch, který si na začátku přál stejnou kariéru jako já. Hodně se při sledování jeho cesty učím a vím, že neudělám stejné chyby. Udělám své vlastní. V roce 2020 vyjde můj sex tape. Buďte na to připraveni,“ pokračoval Adesanya v dobrém rozmaru.

Vypadá to tedy, že většina nepřátel s Jonesem tak nějak soucítí a nepřeje mu nic vyloženě zlého. Všichni si však zároveň uvědomují, jak moc Jones svým talentem a kariérou mrhá. Je totiž považován za jednoho z nejlepších bojovníků v historii MMA a podobné výstřelky mu určitě nijak nepomáhají.

Doposud neporažený Israel Adesanya samozřejmě také není neomylný. Nedávno měl například problém, když vtipkoval o teroristických útocích z 11. září, za což sklidil hodně kritiky, takže se následně omluvil a vysvětlil, že to nemyslel nijak zle a že zkrátka někdy mluví rychleji než přemýšlí.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *