Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Smith popsal děsivé setkání s vetřelcem, který mu vnikl do domu

Smith popsal děsivé setkání s vetřelcem, který mu vnikl do domu

Bývalý titulový vyzyvatel Anthony Smith má za sebou hodně hrůzostrašný zážitek. V neděli uprostřed noci totiž ve svém domě našel neznámého vetřelce, kterého se mu jen tak tak podařilo zpacifikovat. Smith popsal, jak děsivá situace proběhla a jak náročné bylo vetřelce zkrotit.

http://139.162.132.153/index.php/2020/04/07/ufc-nezastavi-kazdy-tyden-turnaj-a-vlastni-ostrov/

„Kolem čtvrté nebo páté hodiny mě vzbudila vystrašená manželka, že máme někoho v domě. Okamžitě jsem vyskočil z postele. V tu chvíli začal ten muž křičet z plných plic. Nekřičel nic specifického, prostě to byl jen řev. Pak se nadechl a začal znovu. Vyběhl jsem z ložnice a našel jsem ho, jak stojí u mého počítače. Nebyl mi nijak povědomý. V celém domě byla tma. Přišlo mi dokonce, že se na mě snaží flexit. Měl prostě divný postoj a pak vykročil směrem ke mně.

Na chvíli jsem zmrzl a říkal jsem si, že ho vůbec neznám. Pak začala panika. Nevěděl jsem totiž, co u sebe má. Za normálních okolností se ti lidé nevloupají do domu, takže bylo jasné, že nejde o nějakou přátelskou návštěvu. Očekával jsem tedy, že má pistoli nebo nůž. Bylo mi jasné, že pokud něco z toho použije, tak mám zhruba 2 minuty, kdy mi bude fungovat adrenalin, abych ho zastavil, protože pak odpadnu.

Pustil jsem se tedy do něj a snažil jsem se ho zpacifikovat tak rychle, jak to jen šlo. Díky tomu jsem zjistil, že to je nějaký mladík kolem 23 let, který nemůže vážit víc než 75 kilogramů. Byl však neuvěřitelně silný. Měl jsem co dělat, abych ho dostal pod kontrolu. Snažil jsem se mu chytit ruce nebo ho ideálně vypnout, ale to se mi nepovedlo. Došlo mi, že asi nemá zbraň nebo ji nemůže použít, takže jsem na něj začal křičet, co se to sakra děje. Nevěděl jsem, kdo to je ani jak dlouho už po domě chodil.

Zatímco jsme se prali, tak moje žena došla pro děti a zavolala policii. Naštěstí mi přišla říct, že jsou děti v pořádku, takže jsem se z toho kluka snažil dostat, zda je sám. On odpověděl, že ne a začal někoho volat. Volal si pomoc. V tu chvíli jsem začal dost panikařit, protože jsem měl problémy s jedním, natož se dvěma. Moje žena tedy zablokovala chodbu, takže pokud by chtěl někdo k dětem, tak by musel přes ni. Moje žena není žádná bojovnice, ale v tu chvíli takhle zareagovala.

Společně s námi žije i tchýně, která nám s dětmi pomáhá. To je jiná harcovnice. Okamžitě mi přinesla nůž a běžela ven pro policii. Použil jsem tedy nůž, abych z vetřelce dostal nějaké informace. Neublížil jsem mu, ale pohrozil jsem mu. Bohužel jsem kvůli tomu měl jen jednu ruku, čehož využil, vysmekl se a začal si sahat do kapsy. Musel jsem tedy nůž zahodit, abych měl obě ruce a mohl ho zase dostat pod kontrolu. Bylo mi jasné, že pokud se objeví někdo další, tak budu muset vzít nůž a použít ho. Naštěstí jsem nemusel. Nikdo další už v domě nebyl.

Pokračovali jsme tedy v boji. Ptal jsem se ho, zda má zbraň a on odvětil, že ano. Naštěstí neměl. Dokud nedorazila policie, tak jsme se prali. Bylo to něco kolem 5 minut. Nakonec přišla na místo policie, se kterou se také začal prát, ale o to už se postarali. Všude je však krev, na podlaze, na stěnách, všude. Pak samozřejmě začalo vyšetřování.

Později se zjistilo, že byl nejspíš na drogách a že podobně obcházel celou naší ulici. Na kamerách bylo vidět, jak běhá dům od domu, křičí a buší na dveře. Náš dům málem minul, ale nakonec si ho všiml a dostal se dovnitř,“ popsal Anthony Smith děsivý zážitek, který by se rozhodně neztratil v žádném horrorovém příběhu.

Anthony Smith, který má na svém kontě v rámci UFC 17 ukončení via KO/TKO popsal, že do vetřelce vysypal doslova vše – pěsti, lokty a kolena, ale ani tak se mu ho nepodařilo vypnout, což zní hodně děsivě. „Normální“ člověk by asi v podobné situaci dopadl daleko hůř. Naštěstí vše dopadlo poměrně dobře, i když je jasné, že si v sobě tento zážitek celá rodina ponese ještě hodně dlouho.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

7 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *