Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Vrhá na MMA špatné světlo,“ říká o Jonesovi legendární rozhodčí

„Vrhá na MMA špatné světlo,“ říká o Jonesovi legendární rozhodčí

Jak už asi všichni víme, Jon Jones byl nedávno znovu zatčen. Tentokrát to bylo kvůli jízdě pod vlivem a možnému neopatrnému zacházení se zbraní. Šampion tak putoval na stanici, kde chvíli pobyl a následně byl propuštěn. Ve zkráceném řízení pak díky dohodě vyfasoval několik dní domácího vězení a podmínku. Jones si tím samozřejmě opět řekl o hlasitou kritiku, ale dle legendárního rozhodčího McCarthyho tyto skutky vrhají špatné světlo na celé MMA.

http://139.162.132.153/index.php/2020/03/24/legendy-mma-john-mccarthy/

„To, jaký jsi, se skutečně ukazuje až ve chvílích, když si myslíš, že tě nikdo nesleduje a jsi úplně sám. Takový člověk ve skutečnosti jsi. To je Jonesův problém. To, co jsme viděli na tom záznamu, takový Jones ve skutečnosti je,“ rozpovídal se legendární rozhodčí John McCarthy, který nyní působí, jako komentátor pro organizaci Bellator.

McCarthy tak reagoval na zveřejněný záznam ze zatčení. Na tom bylo vidět, jak má šampion problémy projít testy střízlivosti a s vyjadřováním obecně. Jones poté přiznal, že má nezdravý vztah k alkoholu, který bude muset v rámci své nápravy řešit.

http://139.162.132.153/index.php/2020/03/27/jon-jones-zatceni/

„Problém je v tom, že tím Jones neshazuje jen sebe, ale vrhá tím špatné světlo na celé MMA. Když se totiž lidé o MMA začnou zajímat, tak dojdou k čemu? Dříve nebo později narazí na Jonese. Pak se budou ptát, že tohle je jako ten nejlepší bojovník historie?“ pokračoval John McCarthy. „Je naprosto nepochopitelné, že se Jones nedokáže ovládat. Když byl zadržen, tak mluvil o tom, že chce být se svými dětmi. Však mohl. Místo toho se ale rozhodl, že vyrazí ven popíjet, jezdit autem a střílet z pistole. On se tak rozhodl. Nikdo ho nenutil.“

Jones samozřejmě tradičně slíbil, že se polepší, ale to už začíná být ohraná písnička. Všichni tak nějak tuší, že má problém, který je třeba řešit s odborníky. Svou ruku k dílu bude muset přiložit i okolí, které má na něj největší vliv. Jinak, jak se ukázalo, se bohužel nic moc nezmění a Jones se tak bude stále dostávat do větších či menších problémů, které zbytečně kazí jeho jinak fenomenální sportovní kariéru.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *