Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Naštvaný Khabib Nurmagomedov vrátil úder McGregorovi

Naštvaný Khabib Nurmagomedov vrátil úder McGregorovi

Zmatku kolem souboje Khabib vs Tony, o kterém se stále neví, jestli bude nebo ne, využil i Conor McGregor, který zahlásil, že je v zápasové formě a zároveň si rýpl do obou hlavních aktérů. To si však Khabib Nurmagomedov nenechal líbit a přišel s vlastní odpovědí, ve které Conora označil za nicku, která bude navěky číslo 2.

http://139.162.132.153/index.php/2020/04/02/conor-mcgregor-jsem-v-zapasove-forme/

„Co se stalo 6. října 2018? Měli jsme tehdy půl roku na přípravu. Udělal si vše, co si mohl a nastoupil si do zápasu. Hodně si toho taky před zápasem nakecal. Měl si na přípravu půl roku a stejně si nakonec klepal jako srab,“ ohradil se Khabib Nurmgomedov.

Zmíněného 6. října se odehrál turnaj UFC 229, jehož hlavním zápasem byla právě bitva Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor. Úřadující šampion si tehdy s Irem dokázal poradit a nakonec jej ve 4. kole ukončil via neck crank. Následně však neudržel emoce na uzdě a vrhl se přes klec na McGregorův tým, čímž vyvolal velkou potyčku, která se přenesla až do hlediště mezi fanoušky. Dana White to tehdy označil za jeden z nejtemnějších okamžiků v historii UFC. S ohledem na vývoj předchozích událostí však byl podobný scénář téměř nevyhnutelný.

Prodeje PPV však mluvily jasně – rekord! Celkem se PPV přenosů, kdy jeden se prodával za cenu kolem 50 dolarů, prodalo neuvěřitelných 2 400 000. Od té doby se samozřejmě mluví o odvetě, která by měla potenciál vydělat minimálně stejně jako první duel. Doposud jsme se ji však nedočkali.

Falešný Conor?

„Před pár dny lidi nabádal, aby na sebe dávali pozor a zůstávali doma,“ pokračoval Nurmagomedov. „Najednou však mluví o tom, že je v zápasové formě a že bude bojovat? To určitě. Jsou to jen lži. Celý je falešný. Já se vždy snažím být takový, jaký ve skutečnosti jsem. Někomu se to líbí, někomu ne. To však není můj problém.“

Conor McGregor totiž využil vypjaté situace a tradičně se vrhl na Twitter, „Jsem právě v zápasové formě!… Jde o to, že Tony a Khabib zápolili ve své hře srabů, ze které Khabib vycouval jako první. Kvůli tomu je nyní série, co do odstoupení ze zápasů, 2-3 v Tonyho prospěch. Khabib uprostřed krize vyrazil z USA domů, což bylo riskantní. Gratuluji Tonymu.“

McGregor tak mimo jiné naznačil, že by mohl do zápasu s Tonym Fergusonem naskočit, ale Khabib Nurmagomedov nevěří, že to myslí vážně, „Conor už navěky zůstane číslo 2. Nikdy se mnou nic nezmůže. Se mnou uvnitř klece je to nula.“

Khabib rovněž zmínil, že měl možnost vzít zápas s Conorem, ale místo toho si radši vybral Tonyho. Ten totiž údajně představuje větší výzvu a jeho případný skalp se bude v rekordu vyjímat mnohem lépe. Nyní to však vypadá tak, že se Khabib neutká ani s Conorem ani s Tonym Fergusonem.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

6 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *