Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Završení trilogie! McGregor a Diaz zachraňují UFC 249

Završení trilogie! McGregor a Diaz zachraňují UFC 249

Opravdu hodně dlouho to s turnajem UFC 249 vypadalo velice špatně, protože se pořád objevovaly další a další problémy, ale právě dnes, tedy 1. dubna, přišla velkolepá záchrana. Zapomeňte na souboj Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson. Ten je prokletý a pravděpodobně se jej už nikdy nedočkáme. Místo toho tu však máme nový trhák, na který jsme se všichni tak moc těšili.

Vše nabralo obrátky dnes po půlnoci, kdy celý koloběh událostí rozběhl sám Nate Diaz. K němu se totiž následně přidal i prezident UFC Dana White a nakonec i hvězdný Conor McGregor.

„Korono, bereš mi všechno, pro co jsem tak tvrdě pracoval. Prdel ti sice nakopat nemůžu, ale rád si na to najdu někoho jiného,“ vyhlásil Nate Diaz na svém IG profilu a na konec zprávy přidal #UFC249. Svůj příspěvek sice krátce poté smazal, ale bylo jasné, že už mu s aktuální situací došla trpělivost a chce zápasit.

Téměř ve stejný moment zrovna Dana White uzavíral smlouvu s americkou armádou ohledně vypůjčení velké letadlové lodě. Téměř všichni UFC bojovníci tak dostali zprávu, že se turnaj UFC 249 uskuteční v mezinárodních vodách a kdo má zájem o zápas, ať se neprodleně ozve.

UFC 249 Conor McGregor

Jak už asi dle názvu článku tušíte, neozval se nikdo jiný, než Conor McGregor. „Domluvte to. Budu tam s Nathanem bojovat,“ neváhal Conor McGregor ani vteřinu a zápas veřejně přijal. 

A nebyl by to Dana White, kdyby si nerozhodl trochu přisadit. Loď totiž z floridského přístavu zamíří do mezinárodních vod skrze bermudský trojúhelník. White se tak prý bude snažit dokázat, že turnaje organizace UFC nemůže zastavit doslova nic.

O zbytku startovky se toho zatím moc neví. O zápas se údajně hlásil Francis Ngannou, ale u něj se vedení obává, že by mohl soupeře svým pověstným Overeem zvedákem případně odpálit až přes palubu. Zápasit chce i Henry Cejudo, ale žádná bojovnice bohužel aktuálně není k dispozici. Mike Perry přišel s návrhem na zápas na život a na smrt, což Whitea zaujalo, ale nakonec usoudil, že by to přeci jen možná bylo až trochu moc.

V polovině dubna nás tedy čeká hodně zajímavé dobrodružství, na které asi budeme ještě hodně dlouho vzpomínat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *