Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Verdikt v kauze Jon Jones? Vinen!

Verdikt v kauze Jon Jones? Vinen!

Případ Jona Jonese, který byl minulý týden zatčen za řízení pod vlivem, byl vyřešen velice rychle. Navzdory spekulacím, že by Jones mohl skončit až na rok ve vězení, protože by mohl konečně doplatit na své dřívější skutky, se žádný přísný trest nekoná.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/31/daniel-cormier-uprimne-o-zatceni-rivala-jona-jonese/


Jon Jones se očividně domluvil se státním zástupcem, takže si za poslední prohřešek odnáší trest ve formě domácího vězení na 4 dny, 90 dní prospěšných prací a roční podmínky. S ohledem na karantény a bezpečnostní opatření po celém světě se domácí vězení v podstatě ani nedá považovat za trest, protože každý by měl radši zůstávám doma a ven vycházet jen co nejméně. Roční podmínka by už pro nevyzpytatelného Jonese mohla představovat problém. Pokud by totiž v této lhůtě něco provedl, tak už by se přísnějšímu trestu pravděpodobně nevyhnul.

Poprvé od doby, kdy k zatčení došlo, se k incidentu vyjádřil i sám Jones, „Zatímco se všichni snažíme vyrovnat se stresem a nejistým stavem současného světa, bych rád vyjádřil, jak moc jsem ze sebe zklamaný, že jsem se stal znovu zdrojem negativních zpráv, obzvlášť v této době. Mrzí mě, že jsem zklamal ty, kterým na mně nejvíce záleží, tedy rodinu, přátele a mé fanoušky. Dnes ráno jsem se domluvil se státním zástupcem a přijal jsem plnou zodpovědnost za své činy. Dobře vím, že na sobě a na svém nezdravém vztahu k alkoholu budu muset pracovat.

Investoval jsem tolik energie do práce s komunitou a nenechám teď mé osobní selhání, aby tuto práci pošpinilo. Upřímně si vážím veškeré podpory, které se mi dostalo od komunity v Albuquerque i fanoušků po celém světě. Těším se, až tohle všechno budu moct hodit za hlavu. Děkuji za vaši neutuchající podporu a lásku. Dávejte na sebe prosím pozor.“

Znovu jsme tedy dostali poděkování, sypání popela na hlavu, přiznání problému a slib, že to do budoucna bude lepší. Podobných prohlášení už však Jones v minulosti vydal hned několik. Bude teď hlavně na něm, zda svým slovům dostojí a se svým životem skutečně něco udělá, jinak se mohou podobné situace opakovat pořád dokola.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *