Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Mikhail Ragozin stále stojí o zápas s Karlosem Vémolou

Mikhail Ragozin stále stojí o zápas s Karlosem Vémolou

Ruský zápasník Mikhail Ragozin (15-4) se dnes na sociálních sítích organizace RCC vyjádřil, že by měl stále zájem utkat se s českým zápasníkem Karlosem Vémolou. V první řadě by však rád změřil síly s jiným výborným ruským zápasníkem Vladimirem Mineevem (13-1-1).

http://139.162.132.153/index.php/2020/03/31/v-16-letech-zpacifikoval-unosce-dana-white-ho-chce-potkat/

Mikhail Ragozin by se v následujících zápasech rád utkal se třemi zápasníky. Mezi nimi stále figuruje jméno českého bojovníka Karlose Vémoly.

„Po posledním zápase jsem si dal pauzu, ale plánoval jsem, že budu v dubnu bojovat. V posledním zápase s Mattem Dwyerem jsem měl silnou zlomeninu pod okem. Musel jsem si dát pauzu, abych prošel rekonvalescencí, takže jsem byl skoro bez tréninku. Teď už jsem ve formě, ale zřejmě dříve jak červen-červenec v Rusku žádný turnaj nebude,“ říká ruský zápasník.

Mineev vs Ragozin?

Nutno podotknout, že i přes zranění Ragozin zvítězil nad Mattem Dwyerem na body. Nicméně tři měsíce předtím bojoval se švýcarským zápasníkem Yasubeym Enomotem a utkaní prohrál na poněkud kontroverzní rozhodnutí rozhodčích. Ragozin však s tímto rozhodnutím nesouhlasí.

Mikhail Ragozin s českým trenérem Martinem Wodeckim

Mineev a pak Vémola?

„Řeknu to takhle. Nejsem spokojený se svým zápasem s Enomotem a v první řadě nejsem spokojený sám se sebou. I přes to bych v tomto zápase dal remízu. Chtěl bych odvetný zápas a tuto možnost jsme probrali s vedením RCC, ale zatím potřebuji pár zápasů s jinými soupeři. Kromě Enomota jsou na mém seznamu další dvě jména, se kterými by se rád potkal v kleci. Chtěl bych bojovat s Karlosem Vémolou. Párkrát už jsme se měli potkat v oktagonu, ale pokaždé, když mělo dojít na souboj, něco se pokazilo. Naposledy ze zápasu sešlo necelý týden před jeho konáním, protože se Vémola při tréninku zranil. Už jsem se na něj připravoval třikrát. Co se týče ruských zápasníků, napadá mě Vladimír Mineev. Dobrý, silný bojovník. Jeho zápas s Magomedem Ismailovem, který skončil remízou byl skvělý,“ shrnul Ragozin potenciální soupeře.
⠀⠀
Dočkáme se tedy v budoucnu duelu Vémola vs Ragozin? Oba ve své kariéře klopýtli a tak by pro jednoho z nich výhra znamenala velký posun. Ať už pro Karlose směrem k odvetě s Attilou Véghem nebo pro Ragozina k branám UFC, kam by se rád dostal. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

  1. St 01/04/2020

    Správně česky Michail. Stejně jako Gorbačov.

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *