Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Václav Mikulášek vysvětlil, čím ho Vémola tak naštval

Václav Mikulášek vysvětlil, čím ho Vémola tak naštval

Minulý týden se na CZ/SK scéně rozhořel poměrně zajímavý spor mezi Karlosem Vémolou a Vaškem Mikuláškem. Druhý jmenovaný totiž reagoval na Terminátorovo prohlášení a kolotoč vzkazů byl na světě. Mikulášek se nyní ke sporu vrátil a vysvětlil, co ho vlastně tak moc namíchlo, že se rozhodl reagovat.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/24/vemola-a-mikulasek-se-do-sebe-ostre-pustili/


“Mě nějak nežralo, že se směješ ty, ale to, co říkal on,” začal Václav Mikulášek své vysvětlování v posledním vysílání Ondřeje Novotného. “V daný moment mi to přišlo, jak kdybych byl největší trapák a trubka v OKTAGONu. Tak fajn, jsem největší trapák a trubka a ty jsi král, lev, Terminátor a nevím co. Dokázal jsi toho hrozně moc. Co si budeme povídat, zvedl jsi nám výplaty, jsou vyprodané haly, jede sledovanost. Všechnojsi zařídil ty. Díky Bohu za to a díky Bohu, že takoví lidi, jako já, disko-zápasníci, můžou zápasit. Díky tobě Karlíto a díky tobě jsou ještě oblíbení. Tys to všechno dokázal a my jsme ta hovna a budeme ti lízat prdel… Přišlo mi, že většího dementa už ze mě nemohl udělat.”

Mikulášek hned po svých prvních vzkazech přiznával, že možná jedná přehnaně, ale na druhou stranu nyní znovu zopakoval, že to nebylo poprvé, kdy o něm Vémola nemluvil úplně v dobrém. 

“To mě strašně nakoplo ten den. Když jsem prohrál nad Ďatelinkou, tak na tiskové konferenci poprvé začal mluvit o tom, že chce do střední váhy. Zmínil mě. Proč zrovna mě? Přede mnou byl Hošek, Ďatelinka, je tam Siwy. Proč jsi zmínil mě? Říkal, že by se mu lidi smáli, kdyby zápasil s Babou Jagou. Hádej co, Karlíto? Lidi se ti smějí už tak! Tak by se ti smáli o něco více no,” popsal Milulášek zajímavý moment z tiskové konference po turnaji OKTAGON 13 na Štvanici. 

V Mikuláškovi se to tedy očividně postupně kupilo a vařilo, až minulý týden při dalším Vémolově vyjádření zkrátka vybuchl a bylo zle.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *