Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR
Tags: , , ,

V 16 letech zpacifikoval únosce. Dana White ho chce potkat

V 16 letech zpacifikoval únosce. Dana White ho chce potkat

UFC prezident UFC Dana White má nyní plné ruce práce s turnajem UFC 249, ale i přesto si našel čas, aby ocenil hrdinský čin. Jeho pozornost totiž přilákal šestnáctiletý Canaan Bower, který nedávno dokázal zpacifikovat únosce a znehybnit ho do té doby, než se na místo dostala police. Až krize skončí, tak chce White mladého wrestlera potkat.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/12/za-zastaveni-zlodeje-dostala-vyhazov-dana-white-ji-chce-do-tymu/


Dana White reagoval na zprávu o tom, že šestnáctiletý wrestler Canaan Bower v Novém Mexiku zpacifikoval pachatele, který útočil na lidi a zároveň se pokusil unést 3 malé děti. “Můj syn, který je čerstvý šampion ve wrestlingu, se k útočníkovi přiblížil a podařilo se mu ho dostat na zem. Okamžitě ho chytil do škrcení a čekal, až se objeví policie. Samozřejmě jsem se o něj bála, protože jsme nevěděli, zda ten útočník nemá pistoli nebo nůž. Netušili jsme, čeho všeho je schopný. Opravdu jsem se o něj bála, protože hodně riskoval, ale zároveň jsem věřila, že dělá správnou věc,” vysvětlila Bowerova matka.

“Canaane Bowere, jsi skvělý. Až tohle všechno skončí, tak bych se s tebou hrozně rád setkal,” vzkázal Dana White. Není to však poprvé, co se rozhodl ocenit hrdinu z lidu. „Tohle je Summer. Summer zastavila tohohle hajzlíka, který chtěl krást v havajské pobočce BestBuy. Dostala za to výpověď. Zařídím jí let a lístky na zápas McGregor vs Cowboy. Zároveň chci, aby pro mě pracovala. Summer, připrav se na nejlepší výlet tvého života,“ napsal na začátku roku. Summer na turnaj skutečně pozval, takže mohla z první ruky sledovat staredown i první číslovaný turnaj roku.

V určitých ohledech je tedy svět ještě v pořádku!

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *