Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Makhmud Muradov je připravený! Zápas je však v ohrožení

Makhmud Muradov je připravený! Zápas je však v ohrožení

V souvislosti s dubnovým turnajem UFC 249, jehož datum se nezadržitelně blíží, se nejvíce mluví o tom, jak to bude se soubojem Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson. Na zatím nezměněné startovce však figuruje i náš Makhmud Muradov, jehož zápas je bohužel rovněž v ohrožení.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/18/nebojacny-muradov-vezmu-klidne-zapas-s-israelem-adesanyou/


„Situace je taková, že nikdo neví, co bude a kde bude. Vypadá to, že to bude v Americe, ale není to 100%. Řešíme to, ale když to bude v USA, tak to pro mě padá. Jednak se tam nedostanu a za druhé doma mám těhotnou ženu. To je riskantní. Nebojím se o své zdraví, ale bojím se, že bych nemohl přiletět. Bojím se o své kamarády, rodinu a tak dále. Proto bych asi neletěl,“ prozradil Mach v rozhovoru pro server TN.cz.

Původně se měl Makhmud Muradov představit už v polovině března na turnaji v Brazílii, na kterém nakonec debutoval David Dvořák, ale bohužel se mu zranil soupeř a Mach tak byl z karty stažen. Následně však dostal ještě lákavější možnost. Byl mu totiž nabídnut zápas s Karlem Robersonem na turnaji UFC 249. V té době to byla velká věc, protože s ohledem na obsazení se o této akci mluvilo, jako o možném turnaji roku. Nyní však není vůbec nic jisté.

Příprava běží…

„Příprava běží, ale není to ono. Bohužel není to taková příprava, jaká by měla být. Je to těžší, ale nikdo to teď nemá jednoduché. Ale určitě to zvládneme, když budeme držet pospolu a dodržovat pravidla. Sparringy mám, nějak se vždy domluvíme. Ale není to, jako mít přípravný kemp v Polsku,“ pokračuje Mach v přípravě za ztížených podmínek, i když si vlastně není jistý, zda vůbec nastoupí do zápasu. UFC mu prý zatím žádné oficiální stanovisko nedalo.

I kdyby se však zápas zrušil, tak Muradov nevěší hlavu. Dobře ví, že by se přeložil nebo by se brzy našel další soupeř, „Je mi to úplně jedno, kde nebo s kým. Budu zápasit s tím, koho mi dají. Lidé mě znají a ví, že beru klidně zápasy na poslední chvíli, bez času na přípravu. Mám to rád a mám za sebou hodně fanoušků, co mě ženou dopředu. Jdu si za svým a člověk, prostě musí vědět proč to dělá. Budu dál makat a vyhrávat a jedno proti komu. Jsem připravený. Zkrátka není čas, ztrácet čas.“

Situace se mění každým dnem, tak uvidíme, co se v blízké době ještě dozvíme. Třeba turnaj nakonec skutečně bude a uvidíme na něm i Muradova.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *