Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Gábor Boráros o nabuzenosti před bitvami

Gábor Boráros o nabuzenosti před bitvami

Nástupy vítěze první řady reality show OKTAGON Výzva Gábora Borárose jsou oblíbenou součástí gala-večerů, protože vždy mají hodně energickou atmosféru. Právě o momentech těsně před bitvou a pocitech, které je provází, se Gábor rozpovídal v novém podcastu spolu-majitele organizace OKTAGON MMA Pavola Nerudy.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/29/manazerka-gabor-boraros-o-dopingu/


“Vnímám to hodně. Dává mi to největší motivaci a energii,” rozpovídal se Gábor Boráros v novém pořadu NerudaCast o svých nástupech k oktagonu. “Je to obrovský adrenalin. Někdy je to až tolik, že ztratím zápas, jako tomu bylo v mém před-posledním zápase v O2 aréně. Chtěl jsem to až moc. Už si ani nepamatuji, co jsem v kleci přesně dělal. Nedokázal jsem se vůbec soustředit. Neměl jsem vůbec žádné myšlenky a byl jsem úplně ztracený. Byla to obrovská atmosféra a obrovský pocit. Když jsem to viděl a hlavně jsem to cítil (jak byla plná hala), tak už jsem skoro ani neviděl. V takové chvíli jsem totálně mimo. Na jednu stranu je to super a mám to rád, ale na tu druhou si musím dávat pozor… Je třeba využít tu energii a adrenalin. Třeba v tom posledním zápase se mi to povedlo, za což jsem rád. Dobře jsem totiž věděl, co dělám. Nebylo to takové bezhlavé, jen jít dopředu bez strategie a techniky.”

Právě ve zmíněném souboji na turnaji OKTAGON 15 bylo vidět, že Gábor vůbec nemyslí na taktiku a jen bezhlavě jde proti soupeři. To se mu však velice rychle stalo osudným. Brito totiž mrštně použil své koleno, kterým Gáborovi způsobil velkou tržnou ránu v obličeji a bylo hotovo. S takovým zraněním zkrátka Gábor nemohl pokračovat.

Následně však svou chybu částečně odčinil, když na turnaji OKTAGON Primě 3 dokázal vyhrát. Za necelý měsíc měl nastoupit do dalšího zápasu na turnaji OKTAGON 16, kde mu měl být soupeřem nebezpečný Stolze, ale akce musela být s ohledem na šíření koronaviru bohužel přesunuta na neurčito.

Gábor tak prý nyní trénuje hodně doma a jezdí na kole, aby zůstal ve formě a byl po uvolnění situace schopen naskočit na prvním OKTAGON turnaji.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *