Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Brečel jsem jako dítě,“ popsal Cormier své zatčení a pobyt ve vězení

„Brečel jsem jako dítě,“ popsal Daniel Cormier své zatčení a pobyt ve vězení

Bývalý dvojnásobný šampion Daniel Cormier v souvislosti se zatčením Jona Jonese překvapil vlastní zkušeností. Málokdo by to do něj asi řekl, protože nyní je v mnoha ohledech obrovským vzorem, ale v jednom z posledních rozhovorů prozradil, že byl v minulosti rovněž zatčen a následně strávil několik nepříjemných dní ve vazbě.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/31/daniel-cormier-uprimne-o-zatceni-rivala-jona-jonese/


„Byl jsem zrovna v Kansasu, kde mě na nějaké akci otravoval jeden týpek. Bylo nám 19 a všichni jsme byli opilí, takže jsme se začali hádat. V té době mi bylo cca 19 a do té doby jsem neměl žádný alkohol. Všichni mě ale přemlouvali, ať si dám, no tak jsem si dal pár piv. Bohužel se to pak seběhlo tak, že mě chtěl trefit, tak jsem ho trefil první a on šel celý od krve k zemi. Šel jsem kvůli tomu do vězení. Volal jsem celý ubrečený jako malé dítě máme, že jsem ve vězení. Měl jsem úplné záchvaty breku.

V ten moment jsem si totiž myslel, že je můj život u konce. Bylo mi teprve 19 a já skončil na 5 dní ve vězení. Víš, proč jsem tam byl tak dlouho? To je na tom to nejšílenější. Zatkli mě totiž v pátek, takže jsem nemohl čekat, že kvůli mně bude soudce pracovat o víkendu. Musel jsem tam tedy čekat až do pondělí. Existuje nějaká lhůta, že tvůj případ musí projednat do 72 hodin. Víkend se do toho však nepočítá, takže já měl za sebou 2 dny a lhůta se teprve rozběhla. Nakonec jsem tam tedy byl asi až do středy,“ rozpovídal se Daniel Cormier.

Cormier si tedy v poměrně nízkém věku zažil to, co Jon Jones poznal už několikrát. Naposledy minulý týden, kdy byl zatčen za řízení pod vlivem. Po několika hodinách byl však propuštěn a nyní už je jasné, že se vězení vyhne a skončí „jen“ s roční podmínkou.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/30/jon-jones-muze-skoncit-ve-vezeni/


„Když jsem se dostal ven, tak jsem byl v podmínce, dokud jsem tomu chlapci nezaplatil všechny výlohy, protože mu museli drátovat čelist a tak, což bylo kolem 7 000 dolarů (cca 170 000 Kč). Moje máma si tedy vzala druhou hypotéku na dům, aby to mohla zaplatit. To bylo jedinkrát, kdy jsem udělal tak velký přešlap,“ pokračoval Cormier, který se z této zkušenosti očividně dost poučil.

Dnes můžeme Cormiera z mnoha ohledů považovat za vzor. Je to totiž skvělý bojovník, očividně dobrosrdečný člověk, milující otec a schopný komentátor.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *