Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

UFC asi nevyjde. Lajoš Klein chce tedy až 4 OKTAGON tituly

UFC asi nevyjde. Lajoš Klein chce tedy až 4 OKTAGON tituly

Pokud je na Slovensku někdo, kdo má velice blízko vstupu do UFC, tak je to Lajoš Klein. Ten už byl dokonce několikrát vedený, jako náhradník, ale do akce se zatím bohužel nedostal. S ohledem na aktuální situaci to navíc nevypadá, že by nejprestižnější organizace chtěla nějak rozšiřovat roster bojovníků. Klein tak mění plány a nyní vyhlíží doslova ovládnutí organizace OKTAGON MMA.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/29/mma-profil-ludovit-klein/


Dostala se k nám informace o tom, že to s UFC nevypadá moc dobře, takže se chce Lajoš soustředit na další působení v organizaci OKTAGON MMA. Prý by rád získal až 4 různé tituly. Oslovili jsme ho tedy, abychom se o tomto sebevědomém plánu dozvěděli více.

„Situace kolem UFC je momentálně špatná, stejně jako kolem celého MMA,“ rozpovídal se Lajoš Klein pro MMA Shorties. „Určitě nemám problém. V MMA ještě nikdo nedržel 4 opasky. Tak proč ne v 66, 70, 77 a pokud se naseru, tak se vyžeru a vezmu si i titul v 84.“ Bavíme se tedy o pérové váze, lehké váze, welteru a střední váze. To už je pořádný rozptyl. V UFC jsme zatím poznali maximálně dvojnásobné šampiony. V jednu chvíli drželi dva různé tituly Conor McGregor, Daniel Cormier, Henry Cejudo a Amanda Nunes.

„V 66 je samozřejmě Vojto Barborík, se kterým bych jít nechtěl, protože jsme oba mladí a chceme to dotáhnout daleko. Navíc si hodně pomáháme na trénincích a máme stejného sponzora, co nám pomáhá s přípravou, takže by takový zápas jednoho z nás zbytečně zbrzdil. S kýmkoliv jiným se však utkám. Klidně nastoupím i v lehké váze a welteru. Jednou už jsem s Kozmou jít chtěl, když neměl soupeře. A střední váha mě napadla, když jsem se postavil na váhu. Řekl jsem si, proč ne. Quattrochamp is ready,“ přiblížil mistr tvrdých ukončení své plány.

Pokud by Klein skutečně chtěl zápasit o 4 tituly, tak by se v lehké váze nabízel souboj s Legierskim, ve welteru s vítězem duelu Kozma vs Kertesz a ve střední váze pravděpodobně s vítězem bitvy Vémola vs Ďatelinka. To už je pořádný seznam.

Jsou to sice hodně velkolepé plány, ale do určité míry by se je mohlo podařit naplnit. Minimálně v pérové váze a lehké váze by mohl Klein klidně úřadovat. Aktuální šampion lehké váhy Legierski se přitom před nedávnem nechal slyšet, že chce zápasit co nejvíce, takže by na souboj asi přistoupil. Případný Kleinův skalp by pro něj totiž byl obrovsky cenný. Po rozběhnutí turnajů se tedy očividně máme na co těšit!

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *