Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Nahlédněte pod pokličku! Conor nabídl sestřih ze sparringů

Nahlédněte pod pokličku! Conor nabídl sestřih ze sparringů

Strategie často hraje v boji klíčovou roli. Nejprve je nutné soupeře načíst, najít slabiny a následně se jich snažit využít ve vlastní prospěch. Většina předních bojovníků tak svým fanouškům nabízí jen minimální pohled do zákulisí, protože vždy hrozí, že záběry uvidí tým soupeře, který by je mohl nějaký způsobem využít. V mnoha gymech je z tohoto důvodu zakázáno focení a natáčení, aby se nestalo, že nějaký „zvěd“ z kempu vynese důležité info. Hvězdný Conor McGregor však s odstupem nabízí hodně zajímavý pohled na jeho sparringy.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/18/jsem-porad-nejlepsi-bojovnik-ufc-historie-veri-conor/


Conor McGregor nejprve na svých sociálních sítích nabídl záznam skvělé práce rukou na trenažéru. Následně se na „jeho“ YouTube kanálu The Mac Life objevil zajímavý sestřih ze sparringů. Na záběrech jde vidět, že Ir často nešetří sebe ani své tréninkové partnery. Dokonce máme možnost vidět část tréninku s Dillonem Danisem, který Conora učí boj na zemi. V tom se bývalý dvojnásobný šampion od prvního souboje s Diazem hodně zlepšil.

Dolů ho tak v podstatě na delší dobu dokázal dostat jen Khabib Nurmagomedov, který je v tomto ohledu specialista a bylo by hodně divné, kdyby se mu to nepodařilo. I tak se však v Conorově hře dá najít výrazné zlepšení, na kterém může do budoucna dál pracovat.

Conor má za sebou úspěšný návrat do UFC, který proběhl v lednu na turnaji UFC 246. Tehdy v hlavním zápase večera dokázal McGregor ukončit Donalda Cerroneho za pouhých 40 sekund. Ir následně předesílal, že bude připravený, aby případně naskočil jako náhradník v souboji Khabib vs Tony, který, jak bohužel víme, znovu nedopadne.

Místo o Conorovi se však jako o možném náhradníkovi mluví o Justinu Gaethjem. Nic však zatím nebylo potvrzeno, protože se situace očividně stále řeší. Tak či tak bychom se snad mohli dočkat dalšího Conorova zápasu někdy v polovině roku. Sám totiž sliboval, že rok 2020 bere jako sezonu, během níž by se rád v oktagonu objevil minimálně třikrát. Uvidíme tedy, zda svým slovům dostojí.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *