Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Radost pohledět! Conor předvedl tréninkovou rutinu

Radost pohledět! Conor předvedl tréninkovou rutinu

Bezpečnostní opatření v souvislosti se šířením koronaviru se samozřejmě dotkla i bývalého dvojnásobného šampiona Conora McGregora. Ten se tak společně s rodinou snaží izolovat. Čas očividně dost zabíjí tréninkem, který sdílí se svými fanoušky. Nedávno se pochlubil, jak trénuje svou levačku a nyní nabidl zajímavou rutinu.

Conor je po právu považován za jednoho z nejlepších postojářů v historii UFC. Stačí se podívat na jeho statistiku. Z 22 výher „jen“ 3 nezískal skrze KO nebo TKO. Naposledy jsme ho mohli vidět v akci na začátku roku, kdy v hlavním zápase turnaje UFC 246 za 40 sekund ukončil Donalda Cerroneho.

http://139.162.132.153/index.php/2020/03/26/bojovnici-reaguji-na-zatceni-jon-jones/

Conor souboj očividně plánoval ukončit hned první tvrdou levačkou, ale netrefil. Nicméně dokázal ze situace vytežit maximum a poté, co Cowboye trefil kopem na hlavu, bylo v podstatě jasno. Conor si tak připsal první výhru po dlouhých třech letech. Od souboje s Alvarezem, kterého na konci roku 2016 ukončil ve druhém kolem, totiž prohrál s Floydem Mayweatherem a následně i Khabibem Nurmagomedovem.

Nyní se mluví o možném souboji s Justinem Gaethje, ale to zatím nebylo potvrzeno. S ohledem na koronavirus se totiž plány průběžně mění, takže si na nějaké oficiální stanovisko budeme muset nějakou dobu počkat.

Tags:
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *