Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Jose Aldo a Henry Cejudo se do sebe pustili

Jose Aldo a Henry Cejudo se do sebe pustili

Hlavním zápasem květnového turnaje UFC 250 by měla být bitva bývalého a aktuálního šampiona Aldo vs Cejudo. S ohledem na situaci ve světe se aktuálně mluví hlavně o turnaji UFC 249, kterému vévodí souboj Khabib vs Tony, ale Aldo s Cejudem se asi rozhodli, že svůj turnaj trochu vypromují. Poslali si tedy vzkazy, aby přitáhli více pozornosti.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/26/bojovnici-reaguji-na-zatceni-jon-jones/


„Abych porazil Cejuda, tak budu potřebovat asi tak týden tréninku. Více se bojím dělání váhy, než souboje s ním. Klidně můžu být mimo trénink na dovolené a i tak, když mě proti němu postavíte do oktagonu, ho porazím i se zavřenýma očima,“ rýpl si bývalý šampion pérové váhy Jose Aldo do bývalého dvojnásobného šampiona Cejuda.

Aldo je přitom v hodně zvláštní situaci. Poté, co se mu v pérové váze přestalo dařit, se rozhodl pro přestup do bantamweight divize. Tam se utkal s bývalým titulovým vyzyvatelem Moraesem, který ho dokázal těsně porazit na body. I tak však Aldo dostal titulový zápas. Z části je to asi proto, že si o něj Cejudo sám řekl a z části proto, že se turnaj odehrává v Brazílii, kde je Aldo samozřejmě obrovskou hvězdou.

„Dám ti to pěkně sežrat. Bude mi ctí ti vystavit lístek na odchod z UFC, protože po našem souboji půjdeš do důchodu. Brzy budu podávat smradlavou a spálenou kozu (GOAT),“ reagoval bývalý dvojnásobný šampion a držitel zlaté olympijské medaile Henry Cejudo.

V následujících týdnech se pravděpodobně dočkáme dalších výměn protože Cejudo bude chtít zápas promovat a Aldo jeho výpady určitě nenechá bez povšimnutí. Hlavní ale je, aby se souboj Aldo vs Cejudo vůbec odehrál. Brazílie totiž už nedávno zavedla opatření, která by akci mohla znemožnit.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *