Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Policisté popsali zatčení šampiona Jona Jonese

Policisté popsali zatčení šampiona Jona Jonese

Včera večer jsme vás informovali o tom, že byl šampion polo-těžké váhy Jon Jones bohužel znovu zatčen. Na situaci samozřejmě začala reagovat media i ostatní bojovníci, kteří si Bonese více či méně dobírali a vysmívali se mu. Podařilo se však získat i vyjádření policistů, kteří Jonese zatýkali. Ti poměrně podrobně popsali, jak celý úkon probíhal.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/26/alkohol-a-strelba-sampion-jon-jones-byl-znovu-zatcen/


„Slyšel jsem jeden výstřel, tak jsem vyrazil na místo, kde jsem si všiml černého Jeepu na parkovišti. Nikdo jiný se v dané oblasti nenacházel. Auto bylo nastartované, takže jsem k němu přistoupil a požádal jsem řidiče, aby stáhl okénko. Všiml jsem si, že za zadní sedačkou leží asi ze čtvrtiny plná lahev tvrdého alkoholu. Požádal jsme tedy řidiče, aby mi ji podal. Rovněž jsem si všiml, že má na triku a kalhotách zelené drobky, jako od marihuany. Řidičem byl Jonathan Jones.

Zeptal jsem se ho na střelbu, ale odpověděl, že o ničem neví. Zeptal jsem se ho, proč je venku a on odpověděl, že se chtěl projet. Požádal jsem ho tedy o doklady, mezi kterými chybělo potvrzení o pojištění. Přitom jsem zaznamenal alkoholový oder, který se linul z oblasti Jonesova obličeje. Požádal jsem tedy o asistenci kolegu, který provedl testy, na jejichž základě byl Jones zatčen za řízení pod vlivem. Vozidlo jsem nechal odtáhnout. Před odtažením došlo k prohlídce, během níž jsem pod sedadlem řidiče našel nabitou zbraň. U dveří jsem zároveň našel prázdnou nábojnici, jejíž kalibr se shodoval s nalezenou zbraní,“ popsal strážník Brown.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/26/bojovnici-reaguji-na-zatceni-jon-jones/


V hodně podobném duchu vypovídal i jeho kolega Johnson, který byl na místo přivolán, aby provedl testy, „…Všiml jsem si, že má skleněné oči a z oblasti obličeje se mu linul silný alkoholový oder. Přiznal, že předtím řídil a že se chystal řídit znovu. Požádal jsem ho, aby vystoupil z vozidla, kde jsme provedli testy. V testu střízlivosti neprošel. Byl tedy prohledán a zadržen.“

Výpovědi policistů obsahují hodně odborné terminologie a profesních termínů, takže překlad není úplně 100%, ale asi dává jasnou představu o tom, jak zadržení probíhalo. V originále můžete svědectví policistů najít na webu MMA Fighting.

Jon Jones má tedy bohužel další problém, který zbytečně kazí jeho MMA kariéru, která je v podstatě ukázková a legendární. UFC prý o incidentu ví a pravděpodobně se k němu nějakým způsobem i vyjádří.

Úvodní foto se vztahuje k Jonesovu předchozímu problému s policií

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *