Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT
Tags: , ,

Byl zveřejněn záznam ze zatčení Jona Jonese

Byl zveřejněn záznam ze zatčení Jona Jonese

Před malou chvílí bylo zveřejněno video z výjezdu, při kterém byl zatčen šampion polo-těžké váhy Jon Jones.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/26/alkohol-a-strelba-sampion-jon-jones-byl-znovu-zatcen/


V první chvíli bylo zveřejněno pouze video, na kterém se Jones snaží projít testem střízlivosti a následně policistům vysvětluje, že se jen snažil být hodný na bezdomovce, které na ulici potkal.

Následně však, díky tomu, že policisté měli na sobě kameru, byl zveřejněn záznam celého úkonu. Každý si tak nyní může udělat obrázek o tom, v jakém stavu šampion Jon Jones byl.

„Slyšel jsem jeden výstřel, tak jsem vyrazil na místo, kde jsem si všiml černého Jeepu na parkovišti. Nikdo jiný se v dané oblasti nenacházel. Auto bylo nastartované, takže jsem k němu přistoupil a požádal jsem řidiče, aby stáhl okénko. Všiml jsem si, že za zadní sedačkou leží asi ze čtvrtiny plná lahev tvrdého alkoholu. Požádal jsme tedy řidiče, aby mi ji podal. Rovněž jsem si všiml, že má na triku a kalhotách zelené drobky, jako od marihuany. Řidičem byl Jonathan Jones.

Zeptal jsem se ho na střelbu, ale odpověděl, že o ničem neví. Zeptal jsem se ho, proč je venku a on odpověděl, že se chtěl projet. Požádal jsem ho tedy o doklady, mezi kterými chybělo potvrzení o pojištění. Přitom jsem zaznamenal alkoholový oder, který se linul z oblasti Jonesova obličeje. Požádal jsem tedy o asistenci kolegu, který provedl testy, na jejichž základě byl Jones zatčen za řízení pod vlivem. Vozidlo jsem nechal odtáhnout. Před odtažením došlo k prohlídce, během níž jsem pod sedadlem řidiče našel nabitou zbraň. U dveří jsem zároveň našel prázdnou nábojnici, jejíž kalibr se shodoval s nalezenou zbraní,“ popsal strážník Brown.

UFC samozřejmě o situaci ví, ale zatím se k ní nijak nevyjádřilo.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *