Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Végh promluvil! Odveta s Vémolou jen tak nebude

Végh promluvil! Odveta s Vémolou jen tak nebude

Krátce po Bitvě století se začal Karlos Vémola hlásit o odvetu, ke které se prý hodlá za každou cenu probojovat. Attila Végh ji sice nevylučuje, ale dle jeho posledního vyjádření to vypadá tak, že se odvety jen tak nedočkáme. Minimálně tento rok určitě ne.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/09/karlos-vemola-popsal-hlavni-chybu-souboje-s-veghem/


„Četl jsem, že má obrovskou chuť se mnou zápasit, což je super. I předtím měl obrovskou chuť nade mnou vyhrát. Rok do mě rýpal, že je nejlepší a porazí mě. Dokonce ovlivnil i lidi, kteří mě potom odepisovali. Říkali, že už v sobě nemám ten oheň, že jsem starý a můžu jen prodávat ponožky. Teď zase chtějí odvetu, už pro ně nejsem starý,“ rozpovídal se Attila Végh pro server šport.sk.

Karlos se o případné odvětě zmiňuje v téměř každém rozhovoru. Očividně si uvědomuje, že ji nedostane hned, takže je připraven se k ní probojovat skrze další bojovníky, jako je například Feucht, kterému v rámci polo-těžké váhy organizace OKTAGON MMA patří v žebříčku druhé místo. Vémola je údajně připravený porazit všechny, kteří se mu postaví do cesty, aby pak už neměl Attila jinou možnost, než s odvetou souhlasit.

Vítěz MMA Shorties ankety o Osobnost roku 2019 se odvetě nebrání, ale aktuálně ji nemá jako jednu z hlavních priorit, „Všechno teď stojí na mně, zda chci nebo nechci. Momentálně si užívám rodinu a vůbec nad odvetou nepřemýšlím. Neříkám, že nebude, ale určitě ne teď. Ať si tedy Karlos říká co chce. Má na to právo, jako kdokoliv jiný. Respektuji ho, ale je to jeho osobní názor. Attilka je zpátky!“

Attila po souboji s Vémolou předesílal, že se bude chtít věnovat rodině, což mu trochu „narušila“ premiéra jeho filmu a s tím spojené mediální povinnosti. Nyní se však plně soustředí na svou ženu a nově narozeného potomka, takže zápasení je logicky na druhé koleji. Sice stále trénuje a udržuje se ve formě, ale nad nějakým zápasem teď Attila očividně vůbec nepřemýšlí.

Zdroj: Attila Végh nevylúčil odvetu s Vémolom: Ľudia hovorili nech idem predávať ponožky. A teraz?

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

  1. Petr 27/03/2020

    Proto jsem chtěl aby vyhrál Karel, mám tě rád ale věděl jsem že to k ničemu nevyužiješ, Karla by to někam koplo aspoň v hlavě

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *