Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Rusko „hází vidle“ do souboje Khabib vs Tony?

Rusko „hází vidle“ do souboje Khabib vs Tony?

Vypadá to, že na zápas Khabib vs Tony se budeme moct začít skutečně těšit až ve chvíli, kdy budou oba hlavní protagonisté stát v kleci a Bruce Buffer bude ohlašovat jejich jména. Ve chvíli, kdy Dana White oznámil, že má pro turnaj UFC 249 novou lokaci a že se pokusí sestavit nejlepší kartu historie, se totiž objevil další problém. Rusko v souvislosti se šířením koronaviru zavádí další opatření.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/26/co-jste-mozna-nevedeli-o-khabibovi/


„Vím, kde se turnaj odehraje. Zatím však nejsem připravený vám to oznámit. Vím spoustu věcí. Například to, že tam nebudou žádní fanoušci. Bude to uzavřená akce,“ informoval Dana White před pár dny ve svém živém vysílání na IG. Vše tak začalo vypadat dobře. Prezident UFC navíc naznačil, že by chtěl z turnaje UFC 249 udělat doslova neodolatelnou kartu. Mluví se například o tom, že by se na startovku přidal souboj těžkých vah Ngannou vs Rozenstruik.

Bohužel, jak už to v souvislosti se soubojem Khabib vs Tony bývá, se objevil další problém. Dle oficiálních stránek ruské vlády totiž premiér Michail Mišustin informoval, že od 27.3., což je za pár hodin, budou zrušeny všechny pravidelné i charterové lety z Ruska do ostatních zemí. A kdo se právě teď nachází v Rusku? Neporažený šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov a jeho tým.

Orel ještě nedávno trénoval v americkém AKA gymu, ale když nebylo jasno, kde se turnaj odehraje, tak se přesunul zpět do Ruska, což by nyní mohl být velký problém. Klidně se tak může stát, že Khabib nebude moct vycestovat do nového místa konání. Určitou nadějí jsou vztahy s prezidentem Vladimírem Putinem. Ten totiž Khabiba i jeho otce několikrát přijal na audienci, takž spolu asi mají dobré vztahy. Khabib by tak mohl dostat výjimku, ale to zatím není jasné.

Jak už bylo zmíněno na začátku článku. Netěšte se, protože reálně hrozí, že budete zklamaní…

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

  1. St 29/03/2020

    Česky je to Chabib. Jinak se nebojím, že by dagestánský Orel nedostal výjimku, popř. nevypravili nějaký klidně i vládní speciál.

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *