Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Alkohol a střelba! Šampion Jon Jones byl ZNOVU zatčen

Alkohol a střelba! Šampion Jon Jones byl ZNOVU zatčen

Šampion polo-těžké váhy Jon Jones je pravděpodobně nejtalentovanějším bojovníkem, které jsme kdy měli v možnosti vidět v oktagonu. Bohužel, jak už to tak často bývá, s obrovským talentem přichází i nelítostní démoni, se kterými Jones očividně neúspěšně bojuje. Před malou chvílí se totiž objevila zpráva, že byl znovu zatčen.


http://139.162.132.153/index.php/2020/02/26/joe-rogan-ma-spatnou-zpravu-pro-fanousky-jona-jonese/


Podle zahraničních zdrojů byl Jon Jones zadržen ve čtvrtek v jednu hodinu ráno a následně byl propuštěn na svobodu. Důvodem byla jízda pod vlivem návykových látek, možné užití zbraně a absence potvrzení o pojištění.

Policie prý reagovala na hlášení o střelbě. Po výjezdu našla hlídka Jona Jonese sedět v autě. Šampion polo-těžké váhy, který v posledním zápase poměrně těsně zdolal vyzyvatele Reyese, tvrdil, že o střelbě nic neví a nemá s ní nic společného. Hlídka usoudila, že by Jones mohl být pod vlivem návykových látek, což se neslučovalo s jeho plány řídit vozidlo. Byl tedy proveden test, jehož výsledek byl dvojnásobný, než je povolený limit.

Poté, co byl Jones zatčen, byla pod jeho sedadlem navíc nalezena pistole společně s lahví alkoholu značky Recuerdo, kterou nedávno představil držitel BMF titulu Jorge Masvidal. Policie uvedla, že pistole nyní půjde na rozbor, zda nebyla použita při nějakém trestném činu. 

Navzdory tomu, kolikrát už se kál, jak se změnil a bude se soustředit na svou kariéru a odkaz, má tedy Jon Jones očividně další problém. Možná z toho nakonec bude jen další pokuta, ale dobré světlo to na šampiona určitě nevrhá. Dá se předpokládat, že této situace využije jeho rival Israel Adesanya, který teď má další materiál, který proti Jonesovi může využít.

K věci se pravděpodobně vyjádří i UFC, ale nejspíš až poté, co policie vše vyšetří a případně padne oficiální trest.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *