Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Zasloužil by pár facek,“ odpovídá Vémola Mikuláškovi

„Zasloužil by pár facek,“ odpovídá Vémola Mikuláškovi

Nudné karanténní vody CZ/SK MMA scény včera zčeřili OKTAGON bojovníci Karlos Vémola a Václav Mikulášek. Mikuláškovi se totiž nelíbilo, jak o něm Terminátor mluvil, takže přišel s poměrně ostrou reakcí. To však Vémola samozřejmě nenechal jen tak a rovněž kontroval.


Vémola a Mikulášek se do sebe ostře pustili


„Tak koukám, že tady to frajer těžce neunesl. Já jen řekl, co si o něm myslím, jako o zápasníkovi, že prostě nic neumí. On se hned rozbrečel na sociálních sítích a vypisoval o mých šikmých očích apod… To opravdu mrzí od frajera, kterej je skoro bez zubů a šišlá jak debil. Každopádně to sem nepatří, když někdo kritizuje třeba můj box, tak se nad tím zamyslím a makám na tom. Frajer by si zasloužil pár facek, ale Ondřej Novotný má rozum a takový žrádlo, to by do klece nikdy nepředhodil,“ reagoval v podvečer Karlos Vémola na svém IG profilu.

Vémola si do Mikuláška rýpl už několikrát, což stále známější borec očividně nevydržel a musel reagovat. Sám sice uznal, že možná jedná unáhleně, ale i díky tomu prý nyní je tam, kde je. Mikulášek zároveň navrhl vzájemný zápas, „Co si o mně myslíš, to je tvůj názor. Já tě respektuji, jako člověka a zápasníka. Něco jsi dokázal, ale trepeš hovna. Ale taková hovna, more. Sotva jsi se postavil ze země a hned chceš kopat do ostatních. Tak není ti trapně? Kdykoliv a kdekoliv. Tady jsem.“


„Není ti trapně?“ pokračoval Mikulášek ve výměně s Vémolou


Z Vémolovy reakce to však moc nevypadá tak, že by měl o zápas zájem. Terminátor se totiž v tuto chvíli soustředí hlavně na odvetu s Attilou Véghem a případně titul ve střední váze, kde se jako soupeř nabízí Milan Ďatelinka. Mikulášek je aktuálně na 4. místě divize s tím, že před ním je týmový kolega Hošek, Mazuch, který se už ale asi v OKTAGONu neukáže a právě Ďatelinka. Pokud by tedy Vašek porazil Bola, s nímž má naplánovaný zápas, a posunul se o trochu výš, tak by se třeba někdy v budoucnu mohl k zápasu s Vémolou dopracovat. Nyní se ho však nejspíš nedočkáme.

Úvodní foto via BlackArt.cz

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *