Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Viktor Pešta o zlomené čelisti

Viktor Pešta o zlomené čelisti

Bývalý UFC zápasník Viktor Pešta, který aktuálně působí v organizaci OKTAGON MMA, se rozpovídal o zranění čelisti, které mu způsobil šampion Michal Martínek během listopadového souboje na turnaji OKTAGON 15. Pešta se měl původně představit na květnovém turnaji OKTAGON Prime 5, ale nakonec bylo oznámeno, že zlomená čelist stále zlobí, takže nastoupit nemůže. Stejně tak ho neuvidíme ani v projektu OKTAGON INDERGROUND.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/25/zaslouzil-by-par-facek-odpovida-vemola-mikulaskovi/


„Já, od té doby, co jsem byl na té kontrole, což je necelý měsíc, tak už jsem tam znovu nebyl… Doufám, že z toho jak jsme se bavili, by to na léto mělo být ready. Doufám, že třeba Štvanice, pokud bude a skončí epidemie, tak bych byl ready nastoupit do zápasu,“ prozradil Viktor Pešta ve vysílání Ondřeje Novotného.

View this post on Instagram

🇨🇿 Bohužel je to tak, moje čelist ještě neni plně srostlá a doktor mě do zápasu nepustí. Samozřejmě i tak nikdo neví jestli se turnaj vůbec uskuteční. Jsou to těžký časy pro všechny. Na závěr mám jednu prosbu: pokud se turnaj zruší a vy už máte koupenej lístek, pakliže si to můžete dovolit, zkuste nežádat o vrácení peněz. Hodně tim pomůžete domácí MMA scéně. … 🇬🇧 Unfortunately I wasn’t medically cleared to fight in May. Apparently my jaw is not fully healed yet. These are tough times for all of us. Hopefully I’ll be good to go soon. … #Repost @oktagonmma with @get_repost ・・・ Bohužel na základě poslední lékařské prohlídky a obnovení zranění by 🇨🇿 Viktor Pešta nemohl nastoupit k zápasu na turnaji OKTAGON PRIME 5.

A post shared by Viktor Pesta (@viktorpesta) on

Právě na Štvanici měl Pešta v rámci organizace OKTAGON MMA svou premiéru. Tehdy se utkal s Mikem Kylem, kterého dokázal ukončit hned v prvním kole via RNC. Po turnaji si pak hodně chválil atmosféru, kterou dlouho nezažil, protože zápasil různě po světě, kde moc velkou základnu fanoušků neměl.

Pešta se zároveň rozpovídal o tom, že ho s ohledem na aktuální situaci zrušení květnového zápasu až tolik nemrzí, „Trochu si vlastně říkám, že je pro mě svým způsobem jednodušší, že nebudu v tom květnu zápasit. Při představě, že by mě doktor nechal zápasit a já bych měl zápas domluvený, ale nevěděl bych, zda bude, tak v těchto podmínkách v období epidemie trénovat, to by bylo hodně těžké. Ve finále jsem tedy trochu rád, že to takhle je. Samozřejmě bych rád zápasil, ale ve finále mi to hodně usnadnilo život.“

Peštu tedy v oktagonu uvidíme nejdříve v polovině roku. Hodně taky bude záležet na tom, jak se vyvine situace kolem koronaviru. Sice se předpokládá, že by měla nákaza v létě do určité míry ustoupit, ale zatím není jisté, jak to bude s většími veřejnými akcemi. Nyní tedy nezbývá než čekat a snažit se se situací vyrovnat.

Úvodní foto via Striking Pictures

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *